Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~któś
    (2012-05-28 15:56)
    Drwił i szydził Tusku z Kaczyńskiego, a sam postępuje jak despota. Naustawiał fotoradarów i dodatkowo wprowadza co rusz nowe ograniczenia. Przez 6 lat nawet autostrad nie ukończył. Zresztą, nic innego też nie zrobił. Tylkose lata i lata za moje podatki.
  • ~opolanin
    (2012-05-28 18:59)
    ok, teren zabudowany 40 km, poza terenem 70 km autostrada 100 km...dlaczego nie ?? a za przekroczenie o 1 km...bo przecież co tam licznik w aucie jest z pewnością oparty na atomowym wskaźniku pomiaru prędkości i czasu powinien być mandat jakieś 5000 ..a co !
  • ~grzeg
    (2012-05-28 20:22)
    Nasze codzienne życie zaczyna być oplatane "łańcuchem" kontroli, zakazów, gróźb, represji. Gdzie jest granica tego wszystkiego?

    Co zaś dotyczy 50 km na godzinę. Powiedzmy, że w Warszawie każdego dnia wyjeżdża na ulice 200 tysięcy kierowców (z pewnością więcej). Ilu z nich przez cały czas utrzymuje taką szybkość? Jeden, dwóch?
  • ~Nieskubany
    (2012-05-28 20:32)
    Podobają mi się te tereny zabudowane. W jednym miejscu dwie chałupinki przynajmniej 100 m. od drogi i 50 km na godzinę, w innym parę kilometrów dalej przy tej samej drodze dom przy domu i ograniczenie do 70 km. Więc wszystko to zależy od widzimisię osób, które o tym decydują. Popieram walkę z piractwem ale wiele z tych działań jest podyktowanych chęcią ściągnięcia kasy a nie zwiększeniem bezpieczeństwa. Już dziś można było przeczytać w necie, że za mało ściągnięto kasy z mandatów, ledwie parę % tego co Rostowski zaplanował. Trzeba więc kombinować dalej jak skubać ludzi.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2012-05-28 20:36)
    NIE TAK DAWNO SZEF MAFII - tusk ZARZUCAŁ PIS ZA ICH RZĄDÓW ŻE NA DROGACH JEST ZA DUŻO RADARÓW ...MAFIA SZYBKO ZAPOMNIAŁA .
  • ~asazpodlasa
    (2012-05-28 20:38)
    Pacany! To dobre zmiany. Miasto to nie tor wyscigowy z zabudowaniami. inna sprawa jak bedzie z egzekwowaniem tych przepisow.
  • ~xyz
    (2012-05-28 20:40)
    Niech najpierw zaczną BEZWZGLĘDNIE karać posłów i senatorów za ich WYBRYKI na jezdniach!
  • ~rudasek
    (2012-05-28 20:42)
    ta poslanke lepiej wyslac do psychologa jazeli nie jest juz zapozno to jest wlasnie ruda wyspa trampkarzy
  • ~NO przeciez to na
    (2012-05-28 20:43)
    zyczenie polakow sami sobie wybrali taki rzad. Widocnznie tego chcieli wiec co sie dziwic..
  • ~xyz
    (2012-05-28 20:43)
    Jedna ciemna baba 'rządzi' Warszawą a druga się wygłupia z idiotycznymi pomysłami. Czy to PORAŻENIE MÓZGOWE zaczyna być znakiem rozpoznawczym także PO?
  • ~bolek
    (2012-05-28 20:44)
    slusznie tylko poslowie moga przekraczac szybkosc i oczywiscie wszyscy z rzadu ich to prawo nie dotyczy oni sa ponad prawem
  • ~No coz wszytko co mowil i mozwi o Kaczynski to mow
    (2012-05-28 20:45)
    Ot taki tik socjotechniczny robi to o co oskarzamy innych.
  • ~100 km
    (2012-05-28 20:51)
    Debilizm posłów PO sięga Mont Everestu. Kupcie sobie pały i wymasujcie sobie na wzajem Powskie rozumki. Pozdrowienia dla debili z PO
  • ~klarneta
    (2012-05-28 20:56)
    Dodam- bezwzglednie karac, za niezatrzymywanie sie przed PASAMI dla PIESZYCH.
  • ~Kemor
    (2012-05-28 20:57)
    Ciekawy jestem skąd posłanka ma takie informacje że z powodu niezatrzymania sie na zielonej strzałce Policja odnotowała wzrost wypadków. Proszę o konkretne dane a nie widzi mi się. A mi się zdaje że połowa posłów nie powinna przebywać w sejmie. A wprowadzenie obowiązkowej jazdy na światłach poprawiło bezpieczeństwo???. Tak można gdybać do usranej śmierci. Trzeba zrobić rzetelna analizę wypadków drogowych a potem dostosować prawo.
  • ~lis
    (2012-05-28 21:01)
    ta pani kidawa blonska to nie tylko Poliglotka ,gdyby dziadkowie i pradziatkowie wiedzieli co ta mazepa wyprawia w platformie to by sie w grobach POprzewracali ,z kond nikond to jednak historyczne nazwiska ale oni walczyli o Polske prawdziwa i i patriotyczna a ta zolza ma dzis Powiazania BOZE POzal sie ,a na widok tuska dostaje erekcji i te oczy
  • ~Maryś
    (2012-05-28 21:01)
    Zabronić jazdy w słoneczne dni będzie mniej wypadków !!!
  • ~der
    (2012-05-28 21:10)
    Zacisnąć zęby i czekać do wyborów i oby nie sfałszowali.
  • ~wnerwiony wyborca
    (2012-05-28 21:13)
    POsłowie PO ciągle chcą nas obywateli uszczęśliwiać na siłę , nie wiem jak inni się na to zapatrują ale ja proszę rządzących ... odwalcie się odemnie ! Ja obiecuję że w najbliższych wyborach zrobię coś w tej sprawie !
  • ~mis
    (2012-05-28 21:22)
    A może tak by się zajęli sprawą kręconych liczników albo "stałych" tablic rejestracyjnych? Co za idioci. Kto na to tałatajstwo głosował?

Może zainteresować Cię też: