Nowa czarna lista stacji paliw! Omijaj je na kilometr

| Aktualizacja:

Zniszczony silnik, korozja, kłopot z odpaleniem auta. Niebezpieczeństwo kryje się w dystrybutorach. Nie ryzykuj! Zanim zatankujesz do pełna sprawdź, które stacje paliw omijać z daleka.

wróć do artykułu
  • ~Marek
    (2012-03-13 13:03)
    Jak widac, Polska teraz konkuruje z Meksykiem. Tam tez trzeba baaaardzo uwazac gdzie sie tankuje. Dlaczego Polska nie konkuruje z Kanada czy USA???
  • ~Morales
    (2012-03-13 13:24)
    RE ~Marek2012-03-13 13:03 cytat: "Jak widac, Polska teraz konkuruje z Meksykiem." --- To nie Polska - to cwaniacy Polacy konkurja
    - kazdy z kazdym i w kazdej dziedzinie - zeby zylo sie lepiej.
  • ~nadleśniczy rewiru Buda Ruska
    (2012-03-13 14:19)
    sprzedawców produktów z solą odpadową i z proszkiem ze zgniłych jajek - ujawnić nie można, a stacje paliwowe można,
    bo właściciele zakładów produkujących żywność z zawartością szkodliwych wyrobów reklamują się w mediach, a właściciele stacji nie,
    gdzie listy trucicieli - kiedy je ujawnicie
  • ~I gdzie do k.... nędzy ta lista?!?!
    (2012-03-13 14:49)
    Droga, miejscowość, stacja i co ochrzczone - wystarczy podać do wiadomości a my klienci postaramy się sami by splajtowali .
  • ~misz
    (2012-03-13 15:18)
    a moze czytajcie ze zrozumieniem lista powyzsza to lista wszystkich stacji poddanych kontroli a nie stacji ze zlym paliwem. Moze jakis koncern powinien pojsc do sadu z polemizujac z "rzetelnym" tytulem
  • ~naiwny
    (2012-03-13 15:24)
    ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE SĄ INSTYTUCJE KTÓRYCH OBOWIĄZEK JEST KONTROLOWAĆ JAKOŚĆ PALIWA ??? ZATEM SĄ SOWICIE OPŁACANI ABY TE KTÓRE MAJĄ TREFNE PALIWO BYŁY PRZEZ TE INSTYTUCJE OMIJANE !!! BIEDNY KRAJ BEZNADZIEJNIE GŁUPICH LUDKÓW !!!.
  • ~Tofik
    (2012-03-13 16:00)
    Jakoś dziwnie najgorsze paliwo jest tam gdzie wygrywa PZPO, w bastionach PISu paliwo jest za to najlepszej jakości. Czy wam to nic nie mówi?
  • ~MPS rezerwista
    (2012-03-13 21:19)
    Ciekaw jestem jakie paliwo ma nasza armia, tam Inspekcja Handlowa nie sięga. Patrząc jak się wywiera nacisk na pracowników wszędzie w Polsce to w armii chyba już padnięte są wszystkie silniki.
  • ~marko
    (2012-03-13 22:02)
    Lukoil najgorsze dziadostwo.Nie tankujcie tam.
  • ~IH ujowy
    (2012-03-13 22:45)
    A może ktoś to wprowadzi do excela i posortuje miejscowościami?
  • ~nollet
    (2012-03-14 07:15)
    Nie szkoda wam pisać głupot? Po jaką cholerę taki tekst, jak brak konkretów! Które stacje omijać, podać ich nazwe i miejsce! A wypisywać idiotyzmy, to każdy baran potrafi.
  • ~strażnik
    (2012-03-14 07:27)
    a może tak po niemiecku - błyskawiczna akcja urzędnika w tym samym dniu 1. zamknięcie stacji 2. odebranie konsesji 3. bardzo duża grzywna 4. zakaz prowadzenia działalności przez okres min.5 lat - i po kłopocie
  • ~jan
    (2012-03-14 07:27)
    Jesli Tusk nie potrafi zajac sie tak prosta sprawą to niech spieprza i to natychmiast. Jest ponadt 500 posłow i senatorow ogromne ministerstwa z
    nowymi limuzynami pełno urzedów centralnych i nie moga zalatwić problemu chrzczonej benzyny co to za panstwo.
  • ~polak
    (2012-03-14 16:04)
    poki tusk nie pojdzie szczaw zbierac wraz z komorowskim poty sie nic nie zmieni.won z polski,tusk do niemiec a komor do roskich won...won...
  • ~marek zol.
    (2012-03-14 20:09)
    omijac nalezy stacje w Olsztynie przy ul metalowej, szkoda samochodu.
  • ~tofik
    (2012-03-14 23:07)
    Potwierdzam LUKOIL ma kiepskie paliwa.Nie tankujcie tam nigdy.
  • ~kierowca
    (2012-03-14 23:18)
    Tankowałem w Olsztynie przy Kerfurze/ul. Krasickiego/ samochód warjował.
  • ~makaresz
    (2012-03-15 07:29)
    Stacje Orlenu są pod ochroną, ze nie pisze się o nich prawdy?
  • ~GOŚĆ
    (2012-03-15 10:00)
    ja mam jedno pytanie, odnośnie ceny paliw na wszystkich stacjach w mieście Racibórz. Otóż od dłuższego czasu sytuacja wygląda następująco: najtańsze paliwo, oraz jedyne z inną ceną jest do kupienia na stacji przy hipermarkecie Auchan. Zazwyczaj kilka bądź kilkanaście groszy tańsze. Natomiast na pozostałych stacjach ceny są identyczne (BP, Shell, Lotos, Orlen itd).

    Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo zmowy cenowej właścicieli stacji paliw? Wysłałem już zapytanie do UOKiK, jednak nie odpowiedzieli oni na to zapytanie.
  • ~StJ
    (2012-03-15 10:09)
    PO co zamieszczacie nieczytelne listy??