Ducati, marka - włoska ikona, producent znanych z wysokich osiągów i zaawansowanej technologii, motocykli, rozpoczęło współpracę z Tudor, szwajcarskim producentem ekskluzywnych zegarków. Z tej okazji, Tudor stał się oficjalnym producentem zegarków, sygnowanych logiem Ducati.

Reklama
Inne

Już niedługo, do sprzedaży trafi ekskluzywna, nowa seria sportowych zegarków, inspirowanych legendą Ducati, światem wyścigów, prędkości i motoryzacji.

Fastsider - nowa linia zegarków, będzie opierała się na modelach z kopertą 42 mm, wykonaną ze stali nierdzewnej. Mechanizm, to znany wszystkim fanom zegarków, automat Tudor 7753. Zegarki oferowane będą z paskiem skórzanym, parcianym lub ze stalową bransoletą.

Inne

Oficjalny zegarek Ducati, technicznie nie będzie odbiegał od całej serii. Wyróżniać się będzie czerwienią Ducati na pasku i na tarczy, co dobrze kontrastuje z resztą Fastrider’a. Kształt przycisków ma nawiązywać do kształtu tłoków motocykla, a wygrawerowana na zewnątrz koperty skala chronografu, tworzy wyjątkowy, sportowy charakter.

Obie firmy - Ducati i Tudor, zostały założone w 1926 roku. W 1946 roku, kiedy Ducati debiutowało z modelem Cicciolo, Tudor zaprezentował swój model Oyster. Reklama Tudor z 1952 roku, przedstawia motocyklistę, ze szwajcarskim zegarkiem na ręku.