Szaleniec rozjeżdżał spacerujących na Monciaku. Kilkanaście osób rannych [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

22 osoby ranne, w tym 3 ciężko. To wynik nocnego rajdu po sopockim Monciaku i molo. Kierowca auta osobowego wjechał tam na zatłoczony deptak.

wróć do artykułu
  • ~nowy jork
    (2014-07-20 11:02)
    Może to Darek Kr*pa na przepustce z pierdla?
  • ~emik
    (2014-07-20 15:56)
    Widac wyraznie,ze facet koniecznie chce dostac sie do wiezienia.Stworzyc dla takich obozy pracy na wzor chinski lub rosyjski.
  • ~dobrze zorientowany z Gdanska ( Orunia )
    (2014-07-20 18:05)
    No i co wy na to PiSiaki ?
    Oliwa zawsze na wierzch wyplywa i okazuje sie, ze kierowca pod wplywem narkotykow byl mlody ksiadz z Kaczek Malych, podobno zrozpaczony z powodu porzucenia go przez 15 lat mlodszego kochanka !
  • ~POmroczność ciemna?
    (2014-07-20 17:49)
    teraz robią narkomanowi psychiatryczne papiery...To jest najlepsza linia obrony...papiery pseudomedyk zrobi...tylko wtedy...kto mu wydał prawo jazdy..??? Dlaczego rodzice "głupola" zaniedbali opiekę nad nim i zamiast nadzorować lub oddać POd nadzór - kupili mu narzędzie do zabijania..??? Kto pójdzie siedzieć i kto zapłaci za "SZKODY"???
  • ~righteous anger
    (2014-07-20 17:47)
    Do autora tego tekstu !
    ---
    Nie na Monciaku,ty postkomunistyczny BURAKU - na ulicy Bohaterow Monte Cassino.
    Wstydz sie nedzna kreaturo , na kopa w ryj zaslugujesz !
  • ~znowuPOmroczność?
    (2014-07-20 17:45)
    Teraz kombinowana jest choroba psychiczna narkomana...To jest najlepsza linia obrony...papiery pseudomedyk zrobi...tylko wtedy...kto mu wydał prawo jazdy..??? Dlaczego rodzice "głupola" zaniedbali opiekę nad nim i zamiast nadzorować lub oddać POd nadzór - kupili mu narzędzie do zabijania..??? Kto pójdzie siedzieć i kto zapłaci za "SZKODY"???
  • ~T.J
    (2014-07-20 16:38)
    Ale jakby zatrzymali rowerzyste po dwóch piwach zaraz by było zatrzymanie na 24 godz. sprawa w sądzie i grożba nieadekwatnej kary do czynu. Jak ktoś ma kasę może jeżdzić i robić co chce sprawa jest zawsze do ugadania z ,,prokuraturą,,
  • ~T.J
    (2014-07-20 16:24)
    To będzie pewnie znowu jakaś gruba ryba nietykalna. Prokuratorzy i tak coś wymyślą na obronę tego pirata. Bez łapówy się nie obędzie. A tej wariatce co wjechała do przejścia pod ulicą też wymyślają -musiala dobrze posmarowac i zaraz zrobią ją niepoczytalną czyli bezkarną.
  • ~obserwer_1
    (2014-07-20 16:11)
    józek bąk zamiast kręcić lody w amber gold powinien iść na kurs prawa jazdy to teraz nie rozjeżdżał by ludzi
  • ~T.J
    (2014-07-20 16:10)
    Jeden debil niedawno szalał po Warszawie ale debile prokuratorzy nie dopatrzyli się lamania przepisów i nie ukarali wariata.I prosze jakiś tępy łeb doszedł do wniosku że tak można jeżdzić.Panowie i panie prokuratorzy czy ten debil też się u was wykupi.
  • ~nikod em
    (2014-07-20 15:56)
    Uderzył w drzewo. Zaczął uciekać, ludzie Go złapali i przekazali policji. Zatem
    pytam, komu powinien podziękować Tarnowski ? W tym naszym Kraju wszystko
    zaczyna być poj . . . ne . Może lepiej, żeby zwykli ludzie wzieli sprawy w swoje ręce.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2014-07-20 18:47)
    Ciekawe jak tam na Monciaku zachowaliby sie Policjanci z patrolu pieszego widzac auto rozjezdzajace Ludzi? Czy mieliby odwage natychmist odstrzelic z nagana szoferaka ratujac zycie innych metoda poswiecenia zycia szalenca czy padli by na kolana wznoszac modly do Boga? Czy ograniczyliby sie do wezwania w stylu ,, Obyywateluuu. Prosze sie zaczymac?, Dooowuttt proszeee?
  • ~PECUNIA NON OLET
    (2014-07-20 15:31)
    Karnowski mówi, że powinno być TAM dużo Policji?
    Od ponad 20 lat sopocki rejon Monciaka/ Bohaterów Monte Cassino jest opanowany przez Trójmiejską mafię, która zresztą sprawuje w tym rejonie absolutną władzę nad prawie WSZYSTKIMI lokalami, butikami, sklepikami, itp.
    Zastrzeleni zostali ongiś „Nikoś”, „Schwarzenegger” – gangsterzy, będący równolegle na usługach służb specjalnych IIIRP, ale ich koledzy, następcy świetnie rozwinęli „biznes”.
    Rozrywkowa część Sopotu to polskie centrum handlu narkotykami, gdzie o każdej porze dnia i nocy (szczególnie w porze letniej) można z łatwością kupić każdy rodzaj draga – „miękki” i najbardziej „twardy”.
    Ulubione miejsce polskich celebrytów, piosenkarzy, aktorów, polityków, dziennikarzy i tzw. biznesmenów.
    Jak śpiewają wróbelki, które siedzą na drzewach przy sopockim hotelu Hotel Sofitel Grand Hotel, szefowie lokalnych gangsterów wypłacają co miesiąc, pod stołem, olbrzymie kwoty włodarzom Trójmiasta za SPOKÓJ przy ich działalności.
    Włodarze Trójmiasta odpalają następnie sporą część uzyskanej kasy ważnym i bardzo ważnym politykom IIIRP, rządzącym Polską, w zamian za bezkarność i ochronę ich (włodarzy oraz gangsterów) interesów.
    Biznes kwitnie, a ostatnim, czego by sobie życzyła mafijna grupa z Trójmiasta, jest stała obecność Policji na Monciaku/ Bohaterów Monte Cassino.
    Zawsze jest ryzyko, że kilku policjantów może być nieskorumpowanych, no i po co smród?
    Przez jednego idiotę z Hondy biznes straci olbrzymie pieniądze.
    Pan prezydent Sopotu - Jacek Karnowski - wyśle za kilka dni trzech stójkowych na Monciaka.
    Pochwali się tym w GW, w TVN, itp.
    Za najdalej miesiąc, kiedy sprawa samochodowego szaleńca przyschnie (jeżeli jest to członek Platformy Obywatelskiej, to w przyszłym tygodniu problemu już nie będzie!), stójkowych się odwoła, z powodu „braku kadr”.
    No i biznes znowu ruszy pełną parą…..
  • ~Doktor Paj-Chi-Wo
    (2014-07-20 15:21)
    Jak czytam o tej zbrodni oraz "opinie" umieszczane na forum przez bezmózgów to jestem przeciwko aborcji ... Odnoszę nie odparte wrażenie,. że wyskrobano nie tych co trzeba ...
  • ~żyd chazan
    (2014-07-20 14:54)
    Ryży premier głupkowato się uśmiecha
  • ~nie róbcie z nas idiotów
    (2014-07-20 14:52)
    Podać nazwisko i kto z jego rodziny pracuje w wymiarze tzw. sprawiedliwości. Przecież wszyscy wiedzą komu tyle lat zawdzięcza bezkarność...
  • ~Marek
    (2014-07-20 14:52)
    WYRWAC CHWASTA!
  • ~Mar
    (2014-07-20 14:45)
    Zagrożenie w ruchu lądowym?! To jest usiłowanie wielokrotnego zabójstwa!
  • ~@kwadratowy łep rutkosia2014-07-20 11:52
    (2014-07-20 14:05)
    Szkoła karskiego "golfiarza"
  • ~KOMEDIA POlaczona Z TRAGEDIA.
    (2014-07-20 14:04)
    TAK WLASNIE WYGLADA ''ROBTA CO CHCETA'' LUDZIE ZATRZYMALI POdziekowania DOSTALA POlicja. PO KAZCIE MI PRZESTEPCE TO ZASTANOWIE SIE CZY GO ZATRZYMAC. I UKARAC. DOBRE SOBIE.

Może zainteresować Cię też: