Jak donosi GDDKiA na trasie S8 w Warszawie w pobliżu węzła Łabiszyńska zderzył się autokar z ciężarówką oraz samochodem osobowym. Jezdnia w ciągu głównym w kierunku Żoliborza, Poznania została zablokowana. Utrudnienie potrwa do odwołania.

TIR wszedł w kolizję z autokarem wiozącym licealistów, w zdarzeniu uczestniczył też samochód osobowy. 6 osób trafiło na pogotowie - informuje młodszy kapitan Tomasz Stankowski z warszawskiej straży pożarnej.

10 kwietnia to dzień czarnej serii na krajowej siódemce. Odcinek Warszawa - Czosnów w pobliżu Łomianek zderzyła się dwa samochody ciężarowe. Jedna osoba została ranna. Zablokowana została jezdnia w kierunku Warszawy. Wyznaczono objazd ulicami Łomianek.

Także na krajowej siódemce odcinek Płońsk - Nidzica w pobliżu Mławy zderzyły się trzy auta osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Policja w miejscu kieruje ruchem wahadłowo. 

Ponownie na siódemce odcinek Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa w Łomiankach zderzyło się pięć osobówek. Nikt nie został ranny. Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana. Wyznaczono objazd przez Łomianki ul. Warszawską.

Droga krajowa nr 50 odcinek Wyszogród - Sochaczew, obwodnica Sochaczewa. Samochód ciężarowy na rondzie wypadł z drogi i wjechał do rowu. Wystająca naczepa zablokowała ruch na krajowej 50 i 92. Policja kieruje ruchem. 

Droga krajowa nr 16 odcinek Ostróda - Iława pomiędzy Ostródą a miejscowością Tyrowo (woj. warmińsko-mazurskie). Zderzyły się trzy auta. Droga została zablokowana. Wyznaczono objazd droga lokalną przez Morliny oraz krajową 15.

Utrudnienie drodze krajowej nr 35 odcinek Wrocław - Świdnica w pobliżu miejscowości Tworzyjanów (woj. dolnośląskie). Zderzyła się dwie osobówki. Ruch wahadłowy.

Na autostradzie A2 odcinek Warszawa - Łódź w pobliżu węzła Konotopa trwa remont pobocza oraz barier po wczorajszym wywrócenia ciężarówki. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Łodzi. Utrudnienie potrwa do odwołania.