Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~Biruta M.
    (2013-01-15 09:56)
    A co mnie toobchodzi?
    Po co piszecie o takich bzdetach?
    Brakło poważnych tematów?
  • ~Marylka
    (2013-01-15 09:57)
    Oglądałam ten wczorajszy program. Nigdy, powtarzam NIGDY, nie spodziewałabym się, że pan Lis potrafi zachować się tak po chamsku, kiedy zarzucił ministrowi Nowakowi, że swój nowy program bezpieczeństwa na drogach pisal w półtorej godziny. Lis był w tym sporze adwersarzem pana Nowaka, ale był też jeszcze GOSPODARZEM tego programu. Od gospodarza programu MAMY PRAWO wymagać więcej KULTURY i OGLADY, po prostu, zwykłej kindersztuby!!
  • ~sandrzej
    (2013-01-15 10:03)
    Lis robi się na Terlikowskiego, tylko w drugą stronę. Taka publicystyka Lisa, Piaseckiego, gdzie gospodarz kreują się na celebrytów, mi kompletnie nie odpowiada.
    Dziennikarz robi program autorski, czyli kreuje sam siebie a gość jest tylko pretekstem do wywołania tematu.
    Podupada to dziennikarstwo przeokropnie. Ten program jest podobny do zebrania wspólnoty mieszkańców, gdzie prezes spółdzielni kreuje sie na bohatera.
  • ~karma dla POklepanych
    (2013-01-15 10:06)
    Ustawka... że niby lis nie jest lis.
  • ~mus
    (2013-01-15 10:08)
    Dziennikarzyna i pijarowiec,trafil swoj na swego.
  • ~der
    (2013-01-15 10:11)
    Słyszałem,że Lisa nikt nie ogląda na dodatek z nowakiem,jestem zaskoczony.
  • ~power
    (2013-01-15 10:11)
    PO mota się i nie wie, że źle robi!
  • ~rotwajler
    (2013-01-15 10:13)
    oboje psa warci
  • ~kontra
    (2013-01-15 10:16)
    lis z etyką dziennikarska-kulturą itd. mija się o miliony lat świetlnych- ale trafił swój na swojego- morał z programu PO się sypie!!!
  • ~OBYWATEL
    (2013-01-15 10:17)
    NOWAK W CALE NIE WYTYKA.
    NOWAK W PROSTACKI ATAKUJE LISA.
    TO JEST NIENAWISTNA NAPAŚĆ FUNKCJONARIUSZA WŁADZY NA DZIENNIKARZA
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-01-15 10:18)
    Tomasz Lis - jaki jest - każdy widzi!!
    A czego naiwna pani "Marylka" oczekiwała od tego zarozumialca??
  • ~jaro
    (2013-01-15 10:18)
    Przecież, ten Nowak to typowy nieudacznik.
    Co to za porównanie, ilości radarów w Niemczech i POlsce.
    Najpierw porównajcie długość autostrad ( bezpłatnych) w Niemczech i
    Polsce.
    Facet po politologii buduje nam drogi a o kolejach lepiej zapomnieć.
  • ~WuPe
    (2013-01-15 10:20)
    Bo Lisowi woda sodowa zastąpiła mózg i od jakiegoś czasu równa w dół, w dół... Pewnie by go dawno wywalili, ale widać ktoś ma w nim interes.
  • ~bolek
    (2013-01-15 10:20)
    bajeczkę POczytaj mi mamo...
  • ~Lesio
    (2013-01-15 10:20)
    No, Lis!
    Wreszcie pokazałeś, że można kąsnąć rządowego parobka.
  • ~propozycja
    (2013-01-15 10:22)
    OGLĄDAŁEM - emocjonująca końcówka- myślę, że dialog tych panów POwinien być kontynuowany - a może zamiast POtyczki -Gołota -Saleta - starcie -lis-nowak
  • ~zorro
    (2013-01-15 10:23)
    oj tam, oj tam, zwykła sprzeczka kochanków i tyle
  • ~tadek
    (2013-01-15 10:23)
    To ludzie podobnego pokroju, bardzo wiele ich łączy. Lubię gdy gryzą się psy.
  • ~lolek1
    (2013-01-15 10:24)
    Najlepszy był dzisiaj Grupiński. Pytany w Polsacie, czy zdarza mu się płacić mandaty za nadmierną predkość, powiedział, że tak. Mało tego, dodał, że płaci od razu na miejscu, ponieważ nie lubi mieć zaległości :) No kuśfa! Dobre sobie! Przecież policja od kilku lat nie bierze kasy do ręki;) Panie Grupiński! Czy pan wręcza łapówki policjantom za odstąpienie od mandatu? :) Albo korumpuje, albo co pysk otworzy to łże :)
  • ~RIMET
    (2013-01-15 10:27)
    DWA BYDLAKI WZIELY SIE ZA LBY...I DOBRZE ...CHWD IM...