Niezwykła zmiana upodobań! Zobacz, jakie auta kradną złodzieje

| Aktualizacja:

Uwaga, polscy złodzieje aut wrócili z Niemiec! W dodatku są lepiej zorganizowani i wyposażeni! Co szokuje - zmienili upodobania! Drżyj, jeśli masz któryś z tych samochodów…

wróć do artykułu
  • ~zbigniew
    (2011-07-10 07:54)
    PRZYKLAD IDZIE Z GORY
  • ~zachwycony
    (2011-07-07 14:04)
    No przecież phremiehr mówił, ze jest wzrost gospodarczy, a wy nie wierzycie. To teraz macie dowód.
  • ~ARR
    (2011-07-13 15:57)
    WSZYSTKIE NIESZCZĘŚCIA NA ŚWIECIE, GŁÓD, PRZESTĘPCZOŚĆ, BRAK WODY, ASTEROIDY, GRADOBICIA, KATASTROFY, TRZĘSIENIA ZIEMI, KOŃCE ŚWIATA - TO WSZYSTKO WINA TUSKA !!!
  • ~jana
    (2011-07-12 17:52)
    winny jest kazdy premier i poslowie ktorzy nie zaostrzaja kar po broni bandytow i zlodzieji pis broni gnoji w sutannach i barachlo coraz wieksze
  • ~TadF
    (2011-07-08 17:55)
    A moze to prezes sciaga kogo sie da, bo na prawdziwych wyborcow nie moze liczyc ?
  • ~oko
    (2011-07-07 23:33)
    Od czterech lat najlepiej się zyje w Polsce złodziejom i oszustom teraz wrócili na wybory bo to oni dali zwyciestwo Komoruskowi teraz Tusk na nich liczy, są pod ochroną.
  • ~haha
    (2011-07-07 18:32)
    Zudmiewajacy kraj. Ludzie naprawde wierza, ze Tusk jest winny temu, ze zorganizowane bandy kradna samochody. Niestety nasi dalej dzialaje tez w Niemczech--gazety sa stale pelne takich wiadomosci. Przestapnosc w Polsce byla zawsze cecha narodowego charakteru--z tego bylo sie dumnym. No i tak dalej pozostaje. A Tusk do tego nie wiele ma.
  • ~mgr inż Tadeusz Koliński
    (2011-07-07 17:42)
    Elektorat PO wraca do kraju!
  • ~observ
    (2011-07-07 14:57)
    Tuskowate ściągają swój szemrany elektorat do kraju. Tylko czemu kosztem obywateli?
  • ~jan
    (2011-07-07 14:29)
    Pan Tusk miał rację POoooowracają.
  • ~ppp
    (2011-07-07 14:25)
    Donek PO-trzebuje funduszy na wybory, stąd wzrost liczby kradzieży, włamań, napadów, rozbojów, i pijanych strazników gminnych.
  • ~Złodziej
    (2011-07-07 14:08)
    jurek - zapytaj się Jarka, on na pewno ci odpowie co na to Donek - pisiorze
  • ~tedi
    (2011-07-07 14:04)
    Normalne. Gdy w kraju nie ma gospodarza to rośnie przestępczość
  • ~jurek
    (2011-07-07 13:46)
    Polityka miłości wreszcie przynosi efekty.A co na to wszechmocny Donek?
  • ~kris
    (2011-07-07 13:59)
    Autor ma zupelnie racje zapomnial rowniez wspomniec z najczescie kradziona Czeska marka jest Skoda a Szwedzkie Volvo i Saab ...
  • ~Lacze sie w bulu i nadzieji
    (2011-07-07 13:28)
    Nigdy nie przypuszczalem ze w Polsce jest tylu zlodzieji! Lacze sie w bulu i nedzieji z osobami, kture stracily pojazdy jednosladowe i dwusladowe z rak swoich braci Polakow.
  • ~bubu.
    (2011-07-07 14:03)
    Dobrze by bylo, zeby podprowadzili samochody sprzed urzedu rady ministrow i kancelarii prezedenckiej. Wtedy Donek sie ***** i ryknie na caly kraj.
  • ~dajer
    (2011-07-07 12:58)
    POsłuchali Donalda i wracają... na wybory ? Elektorat PO zwiera szeregi...
  • ~analiza jawna za darmoche
    (2011-07-07 12:58)
    Powrot zawodowych zlodziejow aut z Niemiec do Polski to efekt skuteczniejszego scigania i karania przestepcow na obszarze Niemiec niz w Polsce albowiem niemieckie panstwo jest wielokrotnie spraniejsze od panstwa polskiego, ktore praktycznie z niczym sobie nie radzi a co w przeszlosci bylo powodem kilku rozbiorow Polski az do kasacji Polski z wykazu panstw europejskich wlacznie. Zawodowi przestepcy potrafia myslec gdyz wsrod nich jest statystycznie wiecej niz w przecietnej populacji, osobnikow o bardzo wysokiej inteligencji.
  • ~lex
    (2011-07-07 12:34)
    Liberalne prawo, bezkarność, kryminalne sprawy i przestępstwa polityków, upolitycznieni" rozgrzani" sędziowie i prokuratorzy, to powody wzrostu przestępczości w Polsce.

Może zainteresować Cię też: