Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja powstawaniu nowych salonów. Od początku działalności marki w Polsce, od czerwca 2008 r., nabywców znalazło już 8,5 tys. samochodów. Liczba punktów dealerskich wzrosła w tym okresie z 11 do 27.

Reklama

Z nr 27. do sieci autoryzowanych salonów i serwisów Mazda Motor Poland dołącza firma Kozłowski. Nowy salon sprzedaży znajduje się na ul. Struga 31B w Szczecinie. Ciekawy architektonicznie, przeszklony w całości obiekt, jest zlokalizowany przy drodze z węzła autostradowego Kijewo do centrum miasta, blisko salonów innych marek.

Samochody Mazdy będą prezentowane na powierzchni ok. 400 m2. Salon oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usługi finansowo - ubezpieczeniowe. Serwis, wyposażony w cztery stanowiska z podnośnikami i myjnię, zapewnia pełny zakres napraw mechanicznych. Do dyspozycji klientów jest także nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych.

Firma Jana Kozłowskiego może pochwalić się długą historią i doświadczeniem. Powstała w 1974 roku (pod nazwą Zakład Mechaniki Pojazdowej). Na początku istnienia firma zajmowała się serwisem samochodów, a od roku 1980 rozszerzyła działalność także o sprzedaż samochodów marki Mazda, Toyota i Opel, importowanych przez POLMOT Warszawa.

"Sieć dealerska Mazdy rozwija się zgodnie z planem. Cieszy nas otwarcie nowego salonu w Szczecinie - firma Pana Jana Kozłowskiego ma długą historię na lokalnym rynku motoryzacyjnym i zdobyła zaufanie wielu klientów. Doświadczenie i profesjonalizm to ważne atuty naszego nowego partnera, które z pewnością wypromują markę Mazda w Zachodniopomorskiem" - podkreśla Grzegorz Rybak, menadżer ds. rozwoju sieci dealerskiej, Mazda Motor Poland.