Reklama
Reklama
Reklama

Gwiazda Mercedesa blednie? Nowy ford mondeo vignale w produkcji. ZDJĘCIA

19 maja 2015, 11:58
Ford mondeo vignale
Ford mondeo vignale / Ford
Ruszyła produkcją nowego modelu, który pod względem poziomu wyposażenia i jakości wykonania ma grać w lidze samochodów pokroju Mercedesa i spółki. Oto zdjęcia najmłodszego dziecka Forda - zobacz, jak wygląda mondeo vignale i co dostaną kierowcy w Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Ford Mondeo Ford mondeo vignale zdjęcia produkcja samochód
Reklama

Komentarze (10)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • konstytucjonalista
  2015-05-20 00:47
  Bul...Bulu...bóló...bul...

  Kandydat Komorowski jest mocny nie mocą swojej inteligencji i osobowości ale jedynie mocą;

  instytucji państwa, urzędów i służb, które wykorzystuje w kampanii wyborczej, wsparciem "ciągle żywych", mających potężne wpływy i rozliczne kontakty WSI oraz prorządowych mediów, które tylko z nazwy są polskie a zarządzane są w większości przez obcy kapitał i sterowane przez zagraniczne, wrogie państwowości polskiej ośrodki propagandy, dywersji i wojny ideologicznej.

  W porównaniu do gruntownie wykształconego i inteligentnego Andrzeja Dudy kandydat Komorowski to miernota czytający z kartek jakie mu piszą, bo sam nawet pisać porządnie nie potrafi a co dopiero przemawiać z pamięci.

  Najwyraźniej potrzebuje korepetycji z języka polskiego. Świadczy o tym jego wpis do księgi kondolencyjnej ambasady Japonii, w którym zapewnia w imieniu Polaków, że łączy się z Japończykami "w bulu" i "nadzieji". Fragment tego wpisu emitowany był w telewizji TVN 24, gdzie wyraźnie widać było powyższe błędy ortograficzne. Tymczasem Polska Agencja Prasowa zaprezentowała w swoim serwisie poprawioną wersję wpisu. "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - tak rzekomo wygląda według PAP wpis, jaki Komorowski zamieścił w księdze kondolencyjnej w ambasadzie Japonii. Taka sama wersja była także w serwisie "Gazety Wyborczej".

  Kompromitująca pisownia to kolejna wpadka prezydenta po tym, gdy w lutym podczas spotkania z przedstawicielami Związku Polaków na Litwie, nie zważając na kierowaną do niego mowę powitalną, zajął się talerzem z przekąskami. Do "dokonań" obecnego prezydenta RP można również zaliczyć m.in. opowiedziany dowcip podczas grudniowej wizyty w Stanach Zjednoczonych, który został zrozumiany jako kwestionowanie wierności żony prezydenta Baracka Obamy - Michelle.

  Co ciekawe, błędnej pisowni prezydenta nie dopatrzyli się najwyraźniej urzędnicy jego kancelarii. Zdjęcie z "bykami" figurowało kilka dni na jej oficjalnych stronach internetowych. No cóż, można tę sytuację podsumować, parafrazując słowa samego Komorowskiego: "Jaki prezydent, taka kancelaria".  KANDYDAT POWSI-PSL, PATRON WSI, KOMOROWSKI UDOWODNIŁ, ŻE ON SIĘ NIE ZMIENIA, ON JEST NIEREFORMOWALNY JAK PUTIN; ON NIE JEST W STANIE SIĘ ZMIENIĆ !

  Komorowski, kandydat kliki POWSI - PSL, trzymającej władzę w Polsce, udowodnił, że jest taki pazerny na tą drugą kadencję na fotelu prezydenckim, że po PSL-u gotów z diabłem kontrakt podpisać bo z WSI współpracę podpisał pewnikiem przed laty !

  Ale to się psu na budę zda. Bo Polacy się na nim poznali; Komorowski stracił wiarygodność; dostał w pierwszej rundzie prztyczka w nos a w drugiej rundzie, głosując 24 maja 2015 Polacy zasadzą mu kopa w ... i wreszcie wykopią go z fotela do którego chce się przyspawać !
  Apage satanas !


  PRZECIE KOŃ JAKI JEST KAŻDY NIE TYLKO WIDZI ALE I SŁYSZY, CODZIENNIE SŁUCHAJĄC BEZCZELNYCH, PEŁNYCH PYCHY, WYPOWIEDZI KANDYDATA TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ KLIKI POWSI-PSL, ZWŁASZCZA, ŻE TEN KOŃ JAK ŻADEN INNY NIE TYLKO RŻY ALE WYDZIERA SIĘ,
  I WRZESZCZY, DOBRZE, ŻE JESZCZE NIE GRYZIE ...!!!


  - NIE JEST WAŻNE ABY ROBIĆ COKOLWIEK - WAŻNE JEST ABY TO CO ROBIMY ROBIĆ DOBRZE.


  - SĄ BŁĘDY, KTÓRYCH NICZYM NIE MOŻNA USPRAWIEDLIWIĆ.


  JEDNYMI Z NAJWAŻNIEJSZYCH BŁĘDÓW I WAD KANDYDATA KOMOROWSKIEGO SĄ MIĘDZY INNYMI;


  - NIEWYOBRAŻALNA, PYCHA, BEZCZELNOŚĆ, ZAROZUMIAŁOŚĆ, ZADUFANIE W SOBIE, LEKCEWAŻENIE INNYCH NP. KONKURENTÓW DO FOTELA PREZYDENCKIEGO, WYBRANYCH PRZEZ NARÓD A ZATEM LEKCEWAŻENIE NARODU,


  - LEKCEWAŻENIE ADWERSARZY POLITYCZNYCH,


  - LEKCEWAŻENIE URZĘDU PREZYDENTA, LEKCEWAŻENIE OSOBY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PROF. LECHA KACZYŃSKIEGO, LEKCEWAŻENIE I OBRAŻANIE PAMIĘCI I CZCI TRAGICZNIE ZMARŁEGO LECHA KACZYŃSKIEGO CO JEST NIEZGODNE Z POLSKĄ I W OGÓLE SŁOWIAŃSKĄ, KULTURĄ, MENTALNOŚCIĄ, ZWYCZAJEM I OBYCZAJEM CO JEST NIEWYOBRAŻALNE DLA WIERZĄCYCH JAKIEJKOLWIEK WIARY, W TYM KATOLIKÓW A TAKŻE DLA NIEWIERZĄCYCH, DLA ATEISTÓW.


  - BŁĘDEM, KANDYDATA KOMOROWSKIEGO, KTÓRY NIE MOŻE BYĆ NICZYM USPRAWIEDLIWIONY JEST TO, ŻE KOMOROWSKI W OKRESIE SWOJEJ PREZYDENTURY ANI NAWET TERAZ, W CZASIE KAMPANII WYBORRCZEJ NIE PRZEPROSIŁ POLAKÓW, NIE ZAKOŃCZYŁ "WOJNY POLSKO-POLSKIEJ", ROZPĘTANEJ PRZEZ DONALDA TUSKA PO KLĘSCE WYBORCZEJ W 2005 ROKU, GŁÓWNIE PRZECIW KACZYŃSKIM I PiS ORAZ MILIONOM ICH ZWOLENNIKÓW I WYBORCÓW.


  - KOMOROWSKI STALE KŁAMIE I OSZUKUJE POLAKÓW; CO INNEGO MÓWI I KAŻE WYPISYWAĆ NA SZTANDARACH, POKAZYWAĆ NA SPOTACH A CO INNEGO ROBI. JEST JEDNYM Z INSPIRATORÓW, AKTYWNYCH UCZESTNIKÓW I FILARÓW "WOJNY POLSKO - POLSKIEJ"; OD JEJ POTWIERDZENIA
  I UTWIERDZENIA, ROZPOCZĄŁ SWOJĄ KAMPANIĘ PREZYDENCKĄ W 2010 ROKU. STALE MÓWI
  O ZGODZIE ALE STALE DZIELI POLAKÓW, OBRAŻA ICH I PONIŻA. PATRZY NA NICH "Z GÓRY". ZACHOWUJE SIĘ TAK, JAKBY PREZYDENTURA, NA KOLEJNĄ KADENCJĘ NALEŻAŁA MU SIĘ
  Z URZĘDU, JAKBY NIE MUSIAŁ O NIĄ ZABIEGAĆ, ZAPOMINA, ŻE KANDYDUJĄC NA URZĄD JEST TYLKO KANDYDATEM JAK INNI.


  - KANDYDAT KOMOROWSKI, DENERWUJE SIĘ, IRYTUJE I ZAPOMINA - TYCH, KTÓRZY W RAMACH PRAW WYBORCZYCH I ZASAD KAMPANII WYBORCZEJ, WYRAŻAJĄ NIECHĘĆ WOBEC JEGO KANDYDATURY, PRZEZYWA KRZYKACZAMI, DEMAGOGAMI, FRUSTRATAMI - NIE BACZĄC NA TO, ŻE SAM NIE SZANUJĄC INNYCH, NIE SZANUJĄC POLAKÓW, NIE SZANUJĄC NARODU, SWOJEGO SUWERENA, WRZESZCZY NA POLAKÓW, WYKRZYKUJE, DZIELI ICH, PRZEZYWA I OBRAŻA.


  PREZYDENT - TO GŁOWA PAŃSTWA, NAJWAŻNIEJSZA OSOBA W PAŃSTWIE ALE PREZYDENT SPRAWUJĄC SWÓJ URZĄD POWINIEN PAMIĘTAĆ, ŻE SPRAWUJE TEN URZĄD NIE DLA SIEBIE, NIE DLA SWOJEJ PARTII POLITYCZNEJ ALE DLA NARODU, KTÓRY GO NA TĘ FUNKCJĘ WYWYŻSZYŁ, POWINIEN PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE NARÓD JEST JEGO SUWERENEM, SPRAWOWANIE FUNKCJI PREZYDENTA POWINIEN ROZUMIEĆ, TRAKTOWAĆ I WYPEŁNIAĆ JAKO JEGO MISJĘ, SŁUŻEBNĄ WOBEC NARODU, WYPEŁNIAĆ JĄ ZE WSZYSTKICH SWOICH SIŁ, JAK NAJLEPIEJ POTRFAFI, KIERUJĄC SIĘ JEDYNIE PRAWAMI USTANOWIONYMI PRZEZ NARÓD, WOLĄ, DOBREM I POŻYTKIEM NARODU A NIE PRYWATĄ CZY POŻYTKIEM PARTII. POWINIEN GODZIĆ WSZELKIE WAŚNIE, JEDNOCZYĆ NARÓD, I JEDNOCZYĆ SIĘ Z NARODEM.

  TAKIM PREZYDENTEM BĘDZIE ANDRZEJ DUDA.
  0
  zgłoś
 • DURNOLAND TUSKISTOSKI
  2015-05-20 00:26
  TO NAWET KOŁO MERCEDESA NIE STAŁO.
  0
  zgłoś
 • f10
  2015-05-19 22:33
  Mercedes jest teraz najtańszy z całej trójki bo:
  trzeszczą plastiki, blacha rdzewieje, słabe wyciszenie i komfort nie ten co był w starych beczkach.
  0
  zgłoś
 • Zenon
  2015-05-19 16:24
  Dla przypomnienia:
  "Vignale was an Italian automobile coachbuilder company. Vignale designed and built cars, usually low volume variants of the main production cars of these automobile manufacturers:.
  W naszej części kontynentu projektował nadwozie dla czeskiej Tatry T-613.
  0
  zgłoś
 • obserwer_1
  2015-05-19 16:01
  to musi być jakiś babski model skoro ma vaginę, trzeba uważać żeby te zboki lis i karolak nie przelecieli go na parkingu
  0
  zgłoś
 • Leszek
  2015-05-19 15:53
  Zawsze się ubawie kiedy jakaś żaba nogi podstawia do okucia...
  0
  zgłoś
 • Leming
  2015-05-19 15:11
  Czy Wy też przeczytaliście VAGINALE ?? :)
  0
  zgłoś
 • Cyco
  2015-05-19 14:50
  Co to jest MONDEO VAGINALE ?
  0
  zgłoś
 • JUSEF
  2015-05-19 13:58
  NO CYMES !!!
  0
  zgłoś
 • SYLVEK
  2015-05-19 13:18
  Oderzneli Merca CSL 350.Faktycznie dobrze sie tym mercem jezdzi.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama