Panek CarSharing przypomina swoim użytkownikom, by po zakończeniu przejazdu wynajętym samochodem zawsze zabierać swoje rzeczy. W końcu roztargniony użytkownik może np. zostawić telefon komórkowy lub portfel. Jednak tym razem pewien kierowca "zgubą" narobił sobie kłopotów…

Reklama

– Sytuacja jest poważna. Oto co pracownik techniczny znalazł kilka dni temu w jednym z naszych samochodów. Oczywiście powiadomiliśmy policję i wiemy, że rzeczy ze zdjęcia to środki odurzające, które zostawił "przez przypadek" jeden z wynajmujących – ogłosili przedstawiciele firmy wynajmującej auta.

Pracownik Panek znalazł narkotyki w samochodzie

Panek CarSharing odciął się od kierowcy, który zapomniał swoich fantów. Firma zastrzega, że nie popiera tego rodzaju sytuacji.

Reklama

– Nie chcemy też, żeby nasi użytkownicy lub ktokolwiek inny znalazł się w niebezpieczeństwie przez takie akcje. Banujemy tego typu userów – stwierdzili przedstawiciele Panek CarSharing

– Dzisiaj piąteczek, więc bawcie się grzecznie. Jesteśmy do waszej dyspozycji o każdej porze - szukajcie nas na mieście – skwitował Team Panek CarSharing.