Fiata Tipo i Fiat 500 zamiast używanego samochodu? Włoski producent wymyślił specjalną ofertę dla polskich kierowców.

– "Korzystna Przesiadka" to wakacyjna akcja marki Fiat i autoryzowanych dilerów, łącząca odkup lub złomowanie starego samochodu z nabyciem nowego auta z rodziny Tipo lub 500 powiedział dziennik.pl Rafał Grzanecki, dyrektor marketingu FCA Poland.

Reklama
Fiat 500 Mirror / Fiat

Wskazał, że dzięki tej ofercie kupujący nowego Fiata nie musi się martwić m.in. o sprzedaż swojego wysłużonego pojazdu, zamieszczenie ogłoszenia czy szukanie nabywcy. Tym zajmie się diler.

– Wycena dotychczasowego auta w salonie jest bezpłatna, a przesiadka niezwykle atrakcyjna, bo łączy promocyjny upust z pozostałymi akcjami specjalnymi i finansowaniem – wyjaśnił przedstawiciel FCA Poland.

Do udziału w programie kwalifikuje również zaświadczenie o zezłomowaniu auta.

Reklama

– Dzięki temu do końca września można kupić nowego Fiata Tipo z rabatem nawet do 8900 zł a Fiata 500 z upustem 1000 zł i atrakcyjnym finansowaniem – wyliczył Grzanecki.

Fiat Tipo sedan, 5d i kombi / Fiat

Fiat Tipo sedan 2020 w najtańszej wersji z benzynowym silnikiem 1.4/95 KM kosztuje obecnie od 49 900 zł (bez wspomnianych rabatów). Włoskie auto w standardzie oferuje m.in. klimatyzację, radio z portem USB, sześć poduszek powietrznych centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku, światła do jazdy dziennej, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz elektrycznie wspomagany układ kierowniczy z dwoma trybami pracy wraz z dwupłaszczyznowo regulowaną kolumną kierownicy.

Jeśli chodzi o Tipo 5d 2020, to taki model w bazowej wersji POP z jednostką 1.4/95 KM kosztuje od 58,7 tys. zł. Najtańsze kombi z identycznym silnikiem wyceniono na 62,2 tys. zł.

Fiat Tipo / Fiat