Opel, Peugeot i DS w Polsce jadą na prąd. PSA wprowadza 14 nowych modeli

| Aktualizacja:

Koncern PSA pokazał pazury i błysnął kłami! Nowy Peugeot e-208 szpanuje wyglądem oraz możliwościami elektrycznego napędu. Bliźniaczy Opel Corsa-e popisuje się również ceną. A w drodze na polski rynek jest aż 14 nowych modeli na prąd...

wróć do artykułu
  • ~MAGoz44FIRE
    (2019-12-05 21:50)
    17-stek bRAKnie...
  • ~mizuk
    (2019-12-05 08:14)
    na popularyzację tych napędów trzeba jeszcze trochę poczekać, obecnie hybrydy jaki ma toyota u siebie są bardziej praktyczniejsze, szczególnie u nas
  • ~sandbankhus
    (2019-12-04 05:46)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny pr𝚘j𝚎kt dlа d𝚘rоsły𝚌h, którzy 𝚌hcą znаlеźć partnerа sеksuаln𝚎g𝚘
  • ~reirere
    (2019-12-03 23:04)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny prоjеkt dl𝚊 dorosły𝚌h, którzy сhсą zn𝚊l𝚎źć pаrtn𝚎r𝚊 seksu𝚊ln𝚎go
  • ~Jav
    (2019-12-02 10:02)
    Tyle że Polska nie jest przekonana do aut na prąd. Wystarczy spojrzeć na sprzedane modele, żeby zobaczyć że wolimy hybrydowe auta toyoty, jako alternatywę dla spalinowych samochodów. Jednak możliwość normalego tankowania i niskie spalanie hybryd przemawiają właśnie za nimi. Elektryki jeszcze długo się u nas nie przyjmą
  • ~kubic
    (2019-11-30 15:05)
    Jak dla mnie chory pomysł ta dopłata do gadżetów... jak już to do hybryd by dopłacili jakie ma toyota, mają więcej sensu
  • ~viepopma
    (2019-11-30 05:08)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny proj𝚎kt dl𝚊 dor𝚘sły𝚌h, którzy 𝚌hсą zn𝚊l𝚎źć partnerа s𝚎ksualnеg𝚘
  • ~adi
    (2019-11-28 14:09)
    Z elektrycznych to niedawno też Porsche wypuściło nowego Taycana, z tego co czytałem to osiągi ma znakomite. Warto byłoby się wybrać do Centrum Porsche Sopot i zobaczyć na żywo jak się prezentuje. Mi ta marka generalnie się podoba.
  • ~Tadzik
    (2019-11-27 19:12)
    Auto na prąd niby fajna sprawa ale nie w moim małym mieście.Tutaj zdecydowanie lepiej sprawdzają się hybrydy. Sam yarisem śmigam i oszczędzam bo nie spala dużo ok 4,5l na setkę. Jak na miejskie auto to znakomity wynik
  • ~lech
    (2019-11-26 18:24)
    Opel Corsa-e jest oczkiem w głowie niemieckiej marki..." To opel jest niemiecką marką ? A nie francuską, czy nawet amerykańską ?
  • ~jarek
    (2019-11-26 18:24)
    Niech się wypchają tłuczonym szkłem, "dobrodzieje"!
  • ~żart
    (2019-11-26 17:30)
    Wypraszam sobie wszelkie dopłaty do aut elektrycznych. Kogo stać to może kupować pis-dzielce (dobrodzieje). Dopłaty idą z kasy podatników nie rządu (nierządu). Rząd ciemny jak but a udaje nowoczesnego parobka. Nie mówię o przewodnej roli partii, tylko o marnotrastwie dochodów.
  • ~y
    (2019-11-26 16:38)
    Samochody dla bogatych!!! A kiedy elektryk (dla zwykłych ludzi) za ok 35 000zł z zasięgiem ok 400 km?!!