Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~Lilka
    (2019-10-09 09:09)
    Tam gdzie Policja potrzebna to ich nie ma.
  • ~Mechanik
    (2019-10-09 17:47)
    Ale przeliczając te 2200 samochodów zatrzymanych za przekroczenie emisji spalin to na 220 tys. skontrolowanych to 1 %. Więc 99% samochodów w Polsce ma prawidłową normę spalin
  • ~Rambo
    (2019-10-09 08:26)
    Do zabytkowych aut też to się tyczy? Jak tak to będę musiał je oddać na złom!! Ku..wa banda złodzieji nie ekolodzy...
  • ~Objektyw
    (2019-10-09 13:17)
    W pięć dni pracy ciężarówką spalam około 700-800 litrów ON. W prywatnym aucie wystarcza mi 20-50 litrów ON miesięcznie. Pytanie: Kto więcej powietrza zatruje?
  • ~Meg
    (2019-10-09 14:05)
    Niech sprawdzą ile spalin jeden samolot wydziela A na niebie już nie ma miejsca od samolotów i gdzie to wszystko się ulatnia?
  • ~Gocio
    (2019-10-09 17:31)
    A może tak wpierw analiza paliwa na stacji paliw
  • ~Slabe...
    (2019-10-09 08:03)
    Artykuły pod tytułem "masz takie auto?" A w artykule brak informacji jaie ma byc to auto...
  • ~Gocio
    (2019-10-09 17:36)
    Ukrucic sprowadzanie dymiacych aut z zachodu które mają wielkie przebiegi i są dopuszczalne przez diagnostow do eksploatacji w naszym kraju
  • ~Luk1234567
    (2019-10-09 09:00)
    Polityka pieniążki i tyle. Jak zarobić na plebsie
  • ~Mieszkanka
    (2019-10-09 06:07)
    Nie długo zabronią nam oddychać ,bo też trujemy .polityka PiS
  • ~Benek
    (2019-10-09 09:11)
    Akcję SMOG powinni zrobić na dachach wieczorem jak się robi zimno wtedy widać czrno na białym!
  • ~Jfka
    (2019-10-09 05:46)
    I bardzo dobrze, na złom z tymi wszystkimi złomplami i wieswagenami w *************** syf kiła i mogiła w tej polskiej motoryzacji Ale cebulaki i tak będą jeździć takim syfem 20letnim
  • ~Jacek
    (2019-10-09 13:46)
    Ja się zastanawiam dlaczego tylko akcja smog jest wtedy jak temperatury spadną że tylko wtedy jest smog to może to nie auta w większości zanieczyszczenia powodują tylko różne piece i kto czym opala bo w lato jakoś nikt nie mówi że jest smog a auta też jeżdżą i jest ok
  • ~Ja
    (2019-10-09 06:16)
    Masz takie auto??? Ale jakie??? co za imbecyl to piszę
  • ~Obiektyw
    (2019-10-09 13:04)
    Ekologia? Zdrowie człowieka? Hmmm... Ekolodzy wstrzymując budowę tej słynnej obwodnicy w dolinie Rospudy doprowadzali do przejazdu przez Augustów kilka tyś ciężarówek na dobę . Tam dopiero było zadymienie, noxy , związki węglowodorowe... Które truły ludzi tam mieszkających. Kto przejmował się zdrowiem tych ludzi ? Napewno nie ekolodzy broniący "slimaczków" A tak poza tym Hej ekolodzy, a przy awarii rurociągu i zrzutu ścieków (3 tyś litrów toksyn na sekundę) w Wawie nie widziałem ani jednego protestującego żeby wstrzymać zrzuty ... Obłuda, fałsz , żenada... Teraz Policmajstry się za diesle biorą.. a jeszcze kilka lat temu zwykli obywatele lepszymi furami jeździli niż te gaziki , nyski...Wtedy trzeba było sobie dowody pozabierać i na rowery... Tak ekologicznie.
  • ~Jasko
    (2019-10-09 15:22)
    Kasa pisowni potrzebna na wydatki.
  • ~SilverDragon
    (2019-10-09 10:08)
    Dlaczego smogu nie ma latem ? Nakładać srogie kary na domki jedni rodzinne które kopcą i smog też zniknie zimą.
  • ~Mikus
    (2019-10-08 21:17)
    Czym zmierzą te spaliny
  • ~Krzysiek
    (2019-10-09 10:15)
    A gdzie ta lista samochodów?
  • ~Pit
    (2019-10-09 08:44)
    Najwięcej smrodza autobusy i ciężarówki. Powinni odebrać dowody przynajmniej połowie z nich.

Może zainteresować Cię też: