Przy okazji nowelizacji kodeksu karnego PiS zniósł... karalność przekręcania liczników w autach

| Aktualizacja:

Nowelizacja Kodeksu karnego nie poszła po myśli PiS. Przy okazji zaostrzania kar za przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom posłowie pozwolili, by fałszowanie liczników znowu nie będzie przestępstwem.

wróć do artykułu
  • ~77
    (2019-05-22 15:29)
    Przez moje cale zycie w Canada and Australia NIGDY takie zeczy nie slyszalem. Dlaczego w Polsce jest tyle BURAKOW ???
  • ~prawnik
    (2019-05-22 13:18)
    Takie rzeczy się dzieją, gdy się głosuje w nocy. A prawo tworzy "pod niedzielne wybory", a nie jako fundament Rzeczpospolitej na lata. Zapomnieli, że uchwalili art.. 306a...więc w to miejsce "uchwalili" ponownie inny przepis. Zakończmy te nocne głosowania. Prawo to nie łapanie pcheł - pośpiech nie jest wskazany.
  • ~zabawne czy tragiczne?
    (2019-05-22 13:13)
    W skrócie: Rząd nie zajrzał do Lexa/Legalisa na listę "akty oczekujące" i nie zauważył, że za 3 dni wchodzi w życie art. 306a. kk., który ma już uchwalone brzmienie. "Zapominając" o tym, kolejny raz dodał art. 306a. - tym razem w zupełnie innym brzmieniu;P A większość sejmowa w furii nocnych głosowań była zajęta zdejmowaniem z siebie winy za tolerowanie pedofilii. I jej się "omyłkowo zagłosowało".
  • ~:-000
    (2019-05-22 13:18)
    żaden satyryk nie wytrzyma takiej konkurencji...heh, szkoda tylko, że to nie jest śmieszne
  • ~Wigraszek
    (2019-05-22 13:27)
    Mnie nie dziwi efekt nowelizacji.Za co tylko zabierze sie prezes musi mic defekt hdyz jest to cecha jeho umyslu .Zepsuje inni to i tak naprawia.
  • ~pośpiech jest wskazany
    (2019-05-22 13:32)
    przy łapaniu pcheł i rozwolnieniu....z drugiej strony polskie władze zawsze przymykały oczy na oszustwo i złodziejstwo.Polacy nie są z natury zbyt uczciwą nacją..może pis trochę przesadził..
  • ~poparcie dla pis 9%
    (2019-05-22 17:13)
    To wszystko wina Tuska , prezes ze strachu narobił w gacie , a reszta jego bandy trzęsie się ze strachu -----kochani , cele juz czekają
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-05-22 13:48)
    Jaki PIS, takie Prawo - a nawet Zjednoczone Prawo ! Jaki prezes, taka ochrona ? Jaki Wstyd.
  • ~mar
    (2019-05-22 13:17)
    Pośpiech najgorszym doradcą. Nie pośpiech a głupota i to że tylu k............ siedzi nic nie robi i bierze nasze pieniądze PODATNIKÓW a właściwie robi ........ na boku swoje interesy
  • ~Piotr
    (2019-05-22 18:30)
    Dać im dwie metalowe kulki z łożyska, to jedną zgubią a drugą popsują.
  • ~nkcdsd
    (2019-05-22 16:21)
    Niestety, PiS jest marny jeśli chodzi o kompetencje, wykształcenie i umiejętności stanowienia prawa. Amatorka. Pominę już, że posłowie jedni i drudzy nie wiedzą nawet, za czym głosują.
  • ~bbc
    (2019-05-22 17:21)
    te powolne cieleta niczego sie nie ucza juz tyle razy tworzyli buble i dalej zadnych wnioskow nie wyciagaja wszystko byle bylo na pokaz dla ciemnego ludu,trzeba przyznac banda durniow
  • ~faja
    (2019-05-22 15:23)
    czego sie mozna spodziewac po bazgrolach zera drugiego zera
  • ~xxxx
    (2019-05-22 14:59)
    Widocznie sami pisowcy to robią czyli działają we własnym interesie.
  • ~zin
    (2019-05-22 13:36)
    no coz gowniarze bez doswiadczenia zyciowego nie mowiac o douczeniu dobrali sie do uchwalania kodeksu karnego
  • ~antropolog
    (2019-05-22 18:25)
    pisowcy to atawistyczni de.bile.....
  • ~antyPiterek
    (2019-05-22 13:29)
    no to dobrze ze jest Senat. Wydawalo sie ze jest to niepotrzebne cialo, a tu sie przyda. Po Snacie jest jeszcze podpis prezydenta RP, i znowu dodatkowa kontrola jakosci pracy Sejmu, a w miedzyczasie poslowie PO nie glosowali, nie zglaszali porawek, dlaczego?
  • ~olaf
    (2019-05-22 15:30)
    Słuchałem konferencji prasowej p. Ziobry i byłego sędziego a teraz prokuratora który współpracował z poprzednim rządem w tworzeniu prawa że opinia którą posługują się media to banialuki niedouczonych fachowców lub ludzi którzy celowo wprowadzają opinię publiczną w błąd
  • ~Wizard of Oz
    (2019-05-22 19:57)
    Rekompensata dla kleru, który importuje samochody ????

Może zainteresować Cię też: