Żołnierze USA poszkodowani w wypadku. Wóz bojowy złamał drzewo koło Brzozia Lubawskiego

Dwóch amerykańskich żołnierzy odniosło obrażenia w wypadku na drodze krajowej nr 15 w okolicach Brzozia Lubawskiego (woj. warmińsko-mazurskie). Jadący w konwoju pojazd zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

wróć do artykułu
 • ~[\/].[|-|]
  (2018-06-08 16:18)
  To sa dzieci - wiekszosc z nich jest miedzy 19 a 23 rokiem zycia - boja sie jezdzic po naszych waskich drogach, miajli mnie kiedys kolumna - jechali na czolowe (wystajac na przeciwlegly pas) zmuszajac inne pojazdy do zjazdu bo widac bylo ze sie boja jechac przy krawedzi swojej strony jezdni a pojazdy maja szerokie - szersze od naszych - oni naprawde byli skupieni i przerazeni - bylo to widac na ich twarzach. Zreszta na naszych waskich drogach jezdzi sie szybciej niz u nich na ich szerokich - szyboicej na takich waskich drogach mozna jezdzic tylko w Niemczech.
 • ~head
  (2018-06-08 15:49)
  Jaka korzyść jest z tych państwa w Polsce. Przecież żaden ewentualny wróg się tych niezguł nie przestraszy.
 • ~żart
  (2018-06-08 15:09)
  A to pech (licho nie śpi). Widocznie przymknęło się oko (jak mnie w aucie-Syrena), zmęczeni, upał,długa jazda. Miałem szczęście ze znalazłem się w rowie (drzewa co 15m, za blisko drogi). Powinny rosną conajmniej 5m od drogi. Syrena by drzewa nie złamała, tylko się roztrzaskała (taka delikatna była). Jakie tu jeszcze pułapki czekają na przybyszów z U.S.A.
 • ~pytanko_mam
  (2018-06-08 15:00)
  jeśli kiedyś pojazd wojskowy US Army doprowadzi do kolizji lub wypadku śmiertelnego w którym ucierpi obywatel polski to przed kim będzie odpowiadał sprawca?