Sąd w Oświęcimiu ma już dość wypadku Beaty Szydło

| Aktualizacja:

Sąd Rejonowy w Oświęcimiu skierował wniosek do Sądu Apelacyjnego w Krakowie o przekazanie sprawy przeciw Sebastianowi K., podejrzanemu o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem b. premier Beaty Szydło, do rozpoznania Sądowi Okręgowemu w Krakowie.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2018-05-23 09:24)
    Szydlo winna wypadku ... Od poczatku mataczyla w tej sprawie. Jako klamca nie ma co robic w polskiej polityce.
  • ~kop się z koniem
    (2018-05-23 09:15)
    Chachmęcenie od początku . Do spowiedzi i od nowa . Wreszcie zostanie wylosowany "ktoś ", kto ukręci łeb sprawie .
  • ~sdf
    (2018-05-23 09:14)
    A w Krakowie szefową sądu jest koleżanka Ziobry i pozamiatane
  • ~JOJO
    (2018-05-23 09:48)
    Jak widać...zidiocenie prokuratorskie i całego wymiaru NIESPRAWIEDLIWOŚCI...w tej sprawie...sięga DNA...PIS-dzielczego dna...
  • ~anatom
    (2018-05-23 09:30)
    na tej fotce wygląda jakby była po lobotomii płata czołowego.
  • ~JOJO
    (2018-05-23 09:58)
    Przyjdzie czas...że NORMALNY sąd zajmie się całą...SEKTĄ...
  • ~Broszka z Broszkowc
    (2018-05-23 09:41)
    Mieli my fajna sasiadke jak poszla wPiSy zeszla na PiSy i gryzie.Miala wystarczajaco nie krasc ,za to zaczelan okradac kase panstwa zwana budzetem.Tym czasem na 2,5mln pln.Rozbija sie autami po naszym powiecie.
  • ~Jaro
    (2018-05-23 10:10)
    Ktoś ma jeszcze wątpliwości, jak to było w Smoleńsku. Było tak samo. Nie dla nas (pis_d) jakieś tam mgły, przepisy i kodeksy, one są dla II-go sortu.
  • ~Ryszard
    (2018-05-23 09:46)
    Od dwóch lat nie udaje się uciszyć "sprawcy" wypadku ,a BOR jest bez winy. Jeśli nie były spełnione warunki dla kolumny uprzywilejowanej to ile przepisów drogowych zlamała kawalkada samochodów wioząca p. Szydło? Nie udaje się uciszyć anonimowych alkoholików? Oni wiedzą swoje i nie ustępują.
  • ~MISZA
    (2018-05-23 09:04)
    KOLIZJA DROGOWA - "SZCZEGÓLNIE UZASADNIONA WAGA I ZAWIŁOŚĆ SPRAWY" - BOŻE.... FAKTYCZNIE TE NIEKTÓRE SĄDY NALEŻY ROZWIĄZAĆ. TO JAKIŚ CYRK NIE SĄD.
  • ~cyc
    (2018-05-23 11:23)
    Becia to pierwszeństwo ci się należało nawet bez sygnałów, bo zapracowałaś na to uczciwie dla suwerena.
  • ~Hipopotam Sam
    (2018-05-23 12:57)
    A co to za spychologia? Może sąd jest zastraszany? Czy naprawdę kolizja drogowa jest sprawą tak trudną do wyjaśnienia, czy decyzję ma podjąć sąd gdzie prezesem jest ktoś z polecenia Ziobry?
  • ~jelinda
    (2018-05-23 11:46)
    W Krakowie sąd4em rządzi koleżanka ministra Ziobry więc jest szansa na obiektywny wyrok, he he...
  • ~Jolanta
    (2018-05-23 14:48)
    Czy to możliwe aby matka która urodziła księdza mogła mataczyć
  • ~bielszczanka
    (2018-05-23 11:48)
    Co to za sierota w tym oknie ?
  • ~Gość Beti
    (2018-05-23 13:10)
    Dali by już spokój !przez następne osiem lat będą prowadzić dochodzenie jak o smoleńku,wszyscy wiedzą że to bor zawinił.jak to mówią WINNY SIĘ TŁUMACZY
  • ~Krycha
    (2018-05-23 19:45)
    Bidula, jak ona na tym zdjeciu wyglada? Nie jestem jej zwolenniczka, ale zal d o o o ...pe sciska l
  • ~Jawor
    (2018-05-23 14:55)
    Broszkowa nie może być skazana z 2 powodów:1] potrzebna jest prezesowi w UNII, ABY TAM ROZRABIAĆ I KRZEWIĆ PISOKATOLIZM, 2]Byłaby pierwszą damą pisu skazaną za mataczenie i za kłamstwo oraz za krzywoprzysięstwo.
  • ~Alleluja i do przodu
    (2018-06-05 12:40)
    Każdy Prawdziwy Polak powinien PODŚWIADOMIE wiedzieć i czuć, że przejeżdża obok niego kolumna z Najukochańszym Przywódcą i/lub Jego Najjaśniejszym(ą) Przedstawicielem(ką) - NIEZALEŻNIE od tego, czy kolumna używała sygnałów dźwiękowych czy też nie, amen.
  • ~Armia
    (2018-06-07 10:50)
    Szydło niewinna nie ona prowadziła a ten kierowca fiata po to ma lusterka by w nie spoglądać

Może zainteresować Cię też: