Suzuki w trakcie Tokyo Motor Show (od 27 października do 5 listopada 2017 r.) pochwali się swoimi pomysłami na czterech i dwóch kołach. Nie zabraknie też nowych technologii podnoszących bezpieczeństwo i komfort jazdy, w tym Suzuki Safety Support.

Reklama

Suzuki e-SURVIVOR to kompaktowy SUV przyszłości, który nawiązuje do modeli Jimny i Vitara. Producent twierdzi, że samochód zapewni doskonałe właściwości jezdne dzięki konstrukcji na ramie typu drabinowego i lekkiemu nadwoziu. e-SURVIVOR jest autem elektrycznym z napędem 4x4.

Suzuki

Suzuki SPACIA CONCEPT reprezentuje segment kei carów (najpopularniejszych w Japonii małych aut). Wysokie nadwozie, niska podłoga, przestronna kabina pasażerska i przesuwne tylne drzwi sprawiają, że model ten jest niezwykle praktyczny i komfortowy.

Reklama
Suzuki

Suzuki SPACIA CUSTOM CONCEPT to stuningowany kei car, który szczerzy się dużym, chromowym grillem.

Suzuki

Suzuki XBEE jest kompaktowym crossoverem, który łączy przestronność wnętrza z charakterem SUV-a, pojemnością samochodu typu kombi. Zwarte wymiary mają dać mu przewagę nad konkurencją jeśli chodzi o zwrotność i właściwości jezdne.

Suzuki

Suzuki XBEE OUTDOOR ADVENTURE - to bardziej off-roadowa wersja crossovera, która nie pęka przed zjechaniem z równego asfaltu.

Suzuki

Suzuki XBEE STREET ADVENTURE - odmiana modelu XBEE, która powinna sprawdzić się w trakcie buszowania po mieście. Nie straszne jej krawężniki.

Suzuki

Suzuki CARRY OPEN-AIR MARKET może posłużyć za mobilny sklep czy foodtruck. Furgonetka zapewnia przestronne i wygodne w użytkowaniu wnętrze.

Suzuki

Suzuki w Tokio zaprezentuje także dwie całkowicie nowe koncepcje jednośladów.

Suzuki SV650X to motocykl dla osób lubiących styl retro w nowoczesnych maszynach. Jest rozwinięciem konceptu SV650 Rally prezentowane na Tokyo Motorcyle Show w 2016 roku.

Suzuki

Suzuki SWISH jest miejskim skuterem, który ma przypaść do gustu ludziom szukającym łatwego w prowadzeniu i zwrotnego urządzenia do przemieszczania się po zatłoczonych ulicach.

Suzuki