Chcesz odejść z Link4? To się nie uda. UOKiK sprawdza, czy ubezpieczyciel naciąga kierowców

| Aktualizacja:

Link4 pod lupą Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Powód? W ocenie UOKiK towarzystwo ubezpieczeniowe podczas przedłużania obowiązkowej polisy OC stosuje praktykę, która może naruszać prawa kierowców. A postępowanie w tej sprawie wszczęto, m.in. po informacjach uzyskanych od Rzecznika Finansowego.

wróć do artykułu
  • ~fokus
    (2016-10-06 22:11)
    W Link 4 w zarządzie jest Patrycja Kotowska żona Ziobry,co Zbyszek na to ?
  • ~ja
    (2016-10-06 18:25)
    Mam dokladnie taka sytuacje. Link4 idzie w zaparte i wymysla coraz glupsze argumenty przeciw zerwaniu umowy...
  • ~astra h
    (2016-10-06 20:03)
    mam oc link4 3 rok z rzedu - nie ma tańszego wiec nie narzekam
  • ~AK
    (2016-10-06 15:09)
    Przeciez tak wszystkie ubezpieczalnie dzialaja. Pisze to w umowie - kto umie czytac ma przewage. Po prostu trzeba uwazac na terminy i juz.
  • ~W
    (2016-10-11 09:32)
    ergo hestia robi to samo ponoc w mysl ustawy z 22.05.2003 - dz. u. nr 03.124.1152. A do agentow nie da sie dodzwonic, jedyny kontakt to strona internetowa z mailerem ktory wysyla przypomnienia i nic poza tym. ja juz z nimi skonczylem!!!!przeszedlem do link4:-)
  • ~biedny bo polski emeryt
    (2016-10-14 21:45)
    Ja też mam przykre doświadczenia z zawartą umową z Link4. Po jej wypowiedzeniu nie otrzymałem należnych mi 150zł. Wszelka korespondencja z nimi to milczenie......
  • ~sak
    (2016-10-07 20:06)
    ile jest takich przypadków że kupuje się ubezpieczenie i dalej szuka tańszego??? wymyślają na siłę problemy, Uokik szuka kasy?
  • ~winyl
    (2016-12-23 18:05)
    Z Link4 miałem juz przbój taki, że siostra miała u nich ubezpieczenie. Kupiłem od niej auto i ubezpieczyłem gdzie indziej. Wszystko było zgłoszone do Link4. A tu po 3 latach dzwoni do mnie jakiś windykator, że mam mu zapłacić 3500PLN za zaległe składki dla Link4. No porażka i burdel w tym Link4 mieli, bo działo się to w 2004. Pewnie nadal mają tam burdel. A najtańsi też nie są, bo są tańsze firmy jeżeli chodzi o samo OC.

Może zainteresować Cię też: