Nie będzie nowych fotoradarów

| Aktualizacja:

GITD zakończył oplatanie Polski siecią kamer i urządzeń do pomiaru prędkości. Kierowcy z pewnością odetchną. Ale tylko przez dwa lata. 

wróć do artykułu
 • ~Antyradar
  (2016-07-25 08:16)
  Niedawno (do 1,5 miesiąca) był w Newsweku reportarz ze środkowego Pomorza. Wójt usiłował udowodnić, że likwidacja fotoradarów powoduje “rzeźnię” na drogach. Tym czasem okazało się, że: 1. Wiekszość wypadków na terenie gminy miała miejsce gdzie indziej, niż uprzednio stały fotoradary. 2. Wszystkie trzy śmiertelne wypadki, jakie miały miejsce po ich likwidacji, miały miejsce gdzie indziej, niż uprzednio stały fotoradary, a w dodatku ich przyczyny były inne, niż nadmierna prędkość (słowa komendanta poliji). 3. Przyczyną zagrożenia w miejscu, gdzie uprzednio był fotoradar, nie jest jego aktualny brak, lecz brak chodnika. SM została zlikwidowana, stan bezpieczeństwa pozostał BEZ ZMIAN, kierowcy odetchneli. Tylko wójt się wścieka, bo jego teoria została rozniesiona na strzępy. Pozdrawiam.
 • ~wyborcy
  (2016-07-25 11:03)
  Pamiętamy wredne wyśmiewanie przez Tuska J.Kaczyńskiego, w czasie kampanii wyborczej, że chce instalować radary - nazywał to inwigilacją. Potem bez mrugnięcia wyłupiastym okiem sam na POtęgę z Lolem Pindolem inwigilowali i dręczyli kierowców całą pajęczyną fotoradarów zarabiając na nich mnóstwo kasy!
 • ~Nina
  (2016-07-25 10:27)
  Teraz można jeździć jak się chce.Nie wiem czy to dobrze,myślę że kierowcom lepiej.
 • ~Australijczyk
  (2016-07-25 11:10)
  Co za durnie likwidują radary. W Australii nikomu nie byłyby w głowie uwagi krytyczne. Kiedy wreszcie ciemnota wasza sie skonczy

Może zainteresować Cię też: