Tak słowackie związki zawodowe pogrążają fabrykę Volkswagena

| Aktualizacja:

Pracownicy słowackiej fabryki Volkswagena walczą o wyższe pensje. Robią to mimo kłopotów firmy wywołanych skandalem dotyczącym fałszowania testów emisji spalin. Czy pogrąży to koncern na słowackim rynku? 

wróć do artykułu
  • ~kochanek białej niedzwiedzicy
    (2015-11-06 10:10)
    co za POlewacki tekst, autor uważa, że związkowcy powinni sie jednoczyć w bulu z kłamliwym zarządem firmy, który fałszował i kosił kasę?
  • ~już pora.
    (2015-11-06 14:05)
    A co z podwyżkami płac w polskich marketach budowlanych. Dlaczego za psie pieniądze musimy pracować a zyski konsumują francuzi.
  • ~edek60
    (2015-11-06 09:34)
    Po co daleko szukać,przecież to "solidarność" na Żeraniu wykończyło FSO,zawsze było im mało,mało.Nikt z inwestorów nie zgłosił się bo obawiali się absurdalnych żądań związkowców. !!!
  • ~antysilidaruch
    (2015-11-06 11:31)
    wszystkie zw.zaw to przeżytek komuny. Wszystkie wypierdo**ć z zakładów, przestać finansować baronów którzy od lat siedzą przy korytach i swoim pieskom każą haftować kołderki. Jak najdalej od za zaw. Należałem do solidaruchów, ale mi przeszło bo widziałem jak działają... NIGDY w żądnym związku...
  • ~Ciotka Echolalia
    (2015-11-06 13:14)
    a jeśli już jakiś zawód - to tylko miłosny!!!
  • ~xdgd
    (2015-11-20 23:57)
    Po prostu beda skakac zwiazki do vw wyniesie sie do innego kraju i prawidlowo
  • ~Ciotka Echolalia
    (2015-11-06 13:12)
    Dlatego zawsze powtarzam z naciskiem - jeżeli związki - to tylko partnerskie!!!
  • ~lu
    (2015-11-07 07:33)
    Podpuszczeni głupcy! Czy to związki zawodowe oszukiwały w testach spalin, czy to związki zawodowe oszukiwały użytkowników aut? Czy to związki zawodowe czerpały zyski z przekrętu. Przestań jeden z drugim obwiniać związki zawodowe. Ten portal założony jest przez firmę niemiecką i reprezentuje interesy państwa niemieckiego a nie nasze.
  • ~tomaszdomkan
    (2015-11-09 23:45)
    haha nie ma co się dziwić..jak ktoś tak dba o klientów jak vw to nie dziwne że i o pracwników nie dba. Jakoś inne marki np. volvo nie musiało przekłamywać o emisji, a i o żadnych strajkach się u nich nie słyszy .
  • ~xmnv
    (2015-11-07 11:04)
    Niemcy oszukują zwykle, biorą za tzw. marki niewiadomo ile, firmy mają lewe kasy na korupcję /Siemens, Schroeder i in./, fałszują testy /Adac ,Autobild/, nie są kreatywni, niestety związani z nimi mocno jesteśmy, na szczęście nie tak jak Słowacy czy Węgrzy...