ZIARNO - tak został nazwany najnowszy program opracowany z myślą księżach, osobach zakonnych (zarówno ze zgromadzeń męskich jak i żeńskich), katechetach świeckich, Caritas Polska oraz wielu innych instytucjach kościelnych (kurie biskupie, seminaria, domy rekolekcyjno-wypoczynkowe, radiostacje, wydawnictwa i media).

Reklama

Jak wyjaśniają przedstawiciele koreańskiej marki "ZIARNO" to szereg możliwości w zdobywania specjalnych preferencji i korzyści związanych zarówno z zakupem samochodów marki Kia, jak również ich serwisem oraz zakupem części i akcesoriów.

Oferta rabatowa dotyczy praktycznie całej gamy modelowej koreańskiego producenta począwszy od miejskiego picanto a skończywszy na największym SUV-ie sorento.

Wiadomo, że upust w programie "ZIARNO" udzielany jest na podstawie tabeli rabatowej. Zniżki sięgają nawet 8 proc. od ceny regularnej, co w przypadku np. kii cee’d kombi oznacza nawet 7600 zł rabatu. Upust na sorento sięga nawet 11 600 zł. Rabaty łączą się z obecnie obowiązującymi promocjami. Dodatkowo dilerzy Kia do każdego sprzedanego samochodu oferują 5 proc. rabatu na części wykorzystane podczas serwisu.

dziennik.pl

Spółka "PPU Port" została powołana w 2003 r. przez Konferencję Episkopatu Polski, dzięki inicjatywie ekonoma episkopatu ks. Jana Droba. Głównym zadaniem firmy jest rozwijanie systemu obsługi kościelnych osób prawnych, a także negocjowanie specjalnej, korzystnej oferty dla księży, zakonników, sióstr zakonnych i osób związanych z kościołem katolickim w Polsce.