AMZ Kutno zbudowało sportową syrenkę GT. Trwają testy. Mamy ZDJĘCIA

| Aktualizacja:

AMZ Kutno na pełnych obrotach pracuje nad następcą legendarnej syreny. W trakcie testów pochwalili się wersją sportową, której silnik może mieć nawet 400 KM. " W planach mamy też wersję elektryczną" - zdradza dziennik.pl przedstawiciel AMZ-Kutno.

wróć do artykułu
  • ~dferer
    (2016-04-26 21:10)
    Szkoda, ze nie ma wersji 5 drzwiowej, w cenie poniżej 40 tys. z ł.
  • ~Us
    (2015-10-07 06:30)
    Ci co piszą ze wygląd nie taki,ze porażka producenta to pewnie jeżdżą skladakami (wigry 3) i żadnego z nich nie bedzie stać kupic tego polskiego produktu to pier...a takie komentarze,a moze mini cooper ładniejszy czy garbus? brawo za pomysł i czekam na produkcje a zamowie sobie do stanów jeden egzemplarz ,wreszcie coś naszego,polacy w stanach juz sie cieszą a wy tylko narzekacie ,chętni juz sa na produkt,jak ci sie nie podoba to sobie kup jeden z drugim porche 911 ale pewnie bys chciał w cenie punto ,pier...enie debili nie zna granic!
  • ~Rajdowiec
    (2015-08-18 20:04)
    Ja piernicze. Niech ktoś tych oszołomów z kutnowskiego madagaskaru powstrzyma.Przecież w dłuższej perspektywie biznesowej oraz czasowej to nie ma prawa się udać. Tam trzeba lekarzy i to natychmiast ... Za moment ktoś zapyta z CBA jakim cudem dopłacano to tego z pieniędzy Agencji Rozwoju Przemysłu. Panowie - to są za drogie zabawy za publiczne pieniądze.
  • ~F1
    (2015-08-17 23:18)
    Podobno Ferrari zakończyło pracę nad nowym modelem, ponieważ stwierdzili, że nie będzie konkurencyjny
  • ~MM
    (2015-08-13 23:28)
    Czy wszyscy Polacy muszą być takimi burakami, brytole na naszym miejscu gdy ktoś w końcu postanowił coś zrobić a nie tylko narzekań ,,ooo jejku jaki brzydki samochód" , ,,samochód z czasów PRL" to weź się buraku do roboty i wykombinuj coś a nie tylko narzekaj, bo jak na pierwszy polski samochód po przemianach wygląda całkiem nieźle. A ci co uważają że polonez był genialnym samochodem, to niech się w głowę pukną, ponieważ zawieszenia nie miał tylko klocki betonu tak samo z wnętrzem a na zewnątrz jeszcze gorzej to był samochód zaprojektowany 30 lat za późno tak samo z maluchem i innymi.
  • ~Marian Paździoch syn Józefa
    (2015-08-13 14:49)
    Podstawowe pytania kto te auta ma kupować? Kto myślący przy obecnej ofercie rynkowej kupi takiego strupa, który wygląda jak jakiś prototyp z czasów PRL?
  • ~Ro
    (2015-08-12 20:04)
    chwała chłopakom za to że kombinują ale to auto jest tak koszmarnie brzydkie że aż oczy bolą !
  • ~cvq
    (2015-08-12 08:56)
    Po tej publikacji Porsche i Ferrari ogłosiły zamykanie swoich fabryk.
  • ~eródyta
    (2015-08-11 20:34)
    OCHYDZTWO, yuk!
  • ~e90
    (2015-08-11 15:46)
    Tak **** zawstydzili Ferrari...
  • ~wyga
    (2015-08-11 14:31)
    Czy Polaków zawsze trzeba kojarzyć z idiotami?. Przecież ten pojazd to nic innego jak krzyżówka syreny z zaporożcem i samo siebie się wstydzi. Redaktor uważa, że obudowany z zachodnich firm elementami samochodów wóz drabiniasty to samochód, "hit eksportowy polski'. Pan redaktor marnie ocenia Polskę. Pozostaje tylko wstyd.
  • ~x
    (2015-08-11 14:18)
    AMZ Kutno świetna firma, biorąc pod uwagę ze mamy w Łódzkiem jeszcze Wielton i kooperantów, władze regionu mogłyby ruszyć doopę i postarać się o inwestorów zagranicznych kooperujacych z tymi firmami które już są.
  • ~loko
    (2015-08-11 12:07)
    Rozwój motoryzacji nie polega na wsadzaniu do taczki silnika Ferrari, ale budowaniu od podstaw. CZEKAM NA SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY, ALBO NA INNY NIEKONWENCJONALNY NAPĘD, który będzie produkowany seryjnie. ZACHÓD NIE ŚPI, A MY ZNÓW OBUDZIMY SIĘ Z PALCEM w...