Polacy zaostrzą protest przeciwko niemieckiej płacy minimalnej

Zbierają siły, zwierają szeregi - przewoźnicy z całej Polski radzili w Radomiu jak obronić swoje firmy przed dodatkowymi kosztami w postaci niemieckiej płacy minimalnej dla kierowców oraz belgijsko-holenderskimi wymogami, dotyczącymi montowania w samochodach kabin sypialnych. 

wróć do artykułu
  • ~igor
    (2015-03-23 17:40)
    Gdzie PIP-y , Gdzie Duda , gdzie Związki Zawodowe??? ALE SZARA STREFA JEST!!!
  • ~ERNI
    (2015-03-04 18:29)
    myślicie ze nie stać polski przewoźników "STAĆ" policz można bardzo łatwo niech zostanie netto z każdego miesięcznie 1000zl x 300 aut = 300 000zł x 12 miesięcy
    = 3 600 000zł !!!STAĆ ICH PŁACIĆ TYLKO ZYSKI SIE ZMNIEJSZĄ BEDZIE MNIEJ EGIPTU I INNYCH DROGICH WYCIECZEK MNIEJ SAMOCHODÓW W LEISNGU DLA BIURA !!!
  • ~michał
    (2015-02-19 22:16)
    Do wszystkich kierowców - Niech idą do Niemca zobaczymy czy wam da 8,5E, zginiecie z głodu jeśli polski transport nie przetrwa, wiec nie narzekać tylko zabrać się do uczciwej roboty!!
  • ~Samozatrudniony
    (2015-02-19 20:11)
    Do wszystkich tych kierowców co to płaczą że im mało że by się chciało 8,5 € tak jak niemiec albo Francuz, prosze bardzo zakładać firmy i bedziecie mieć kokosy na swoim. Ciekawe gdzie sie łajzy podziejecie bez tych Panów co to wam dają chleb
  • ~mirek
    (2015-02-18 23:04)
    wiadomo miasto największych oszustów w transporcie i tu raddzą jak dalej oszukiwać kierowców -ZA CIENCY JESTEŚCIE TA MACHINA RUSZYŁA I MA POPARCIE MILIONÓW KIEROWCÓW
  • ~kapitan Schetino
    (2015-02-18 09:52)
    do dupy pojedziecie a rząd wam ***** pomorze powinniście razem z rolnikami drogi blokować ?Rząd dba o swoje a ministrowie i premier mają was daleko w d...
  • ~gość
    (2015-02-18 09:11)
    Krawaciarze zrobią miasteczko protestu w Brukseli.
  • ~rasterr
    (2015-02-11 10:08)
    A dla wszystkich pracujących w niemieckich marketach w Polsce też płaca minimalna 8.5€
  • ~lkjh
    (2015-02-05 15:09)
    Jaki lament 8.5 euro, kto to widzial. Najlepiej dac kierowcy miske zupy i niech zap... Nawet co wysylaja kierowce do Niemiec raptem na 4 dni w miesiacu maja z tym problem.
  • ~Wie
    (2015-02-05 10:23)
    Mają czym jechać i będą mieli gdzie spać . niech jadą ...