Dziennik Gazeta Prawana logo

Pijana kobieta wiozła 3-letnie dziecko w bagażniku. FOTO

2 stycznia 2015, 13:23
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Pijana kobieta wiozła 3-letnie dziecko w bagażniku. FOTO
policja.pl
Policjantom z drogówki opadły ręce, gdy zatrzymali do kontroli citroena berlingo. Nie dość, że kierująca nim kobieta była kompletnie pijana. W bagażniku wiozła... dziecko.

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli na terenie powiatu kościańskiego 34-letnią kobietę kierującą citroenem berlingo. 

7256170-citroen-berlingo.jpg
Citroen berlingo

Mundurowi sprawdzili jej trzeźwość - kobieta w wydychanym powietrzu miała ponad 1,4 promila alkoholu.

W samochodzie z tyłu siedziała 9-letnia dziewczynka, a w bagażniku w wózku spała 3-letnia dziewczynka

Jak informuje policja za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Nieprawidłowe przewożenia dziecka to wykroczenie zagrożone grzywną.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło policja.pl
Zapisz się na newsletter
Zmiany w przepisach dla kierowców, najświeższe informacje ze świata motoryzacji, premiery, testy najnowszych modeli aut, porady. Od kiedy zakaz samochodów spalinowych? Czy pieszy ma zawsze pierwszeństwo? Gdzie zainstalują nowe fotoradary i kamery odcinkowego pomiaru prędkości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w newsletterze Auto.dziennik.pl.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj