AKCJA DGP: Jak walczyć z chamstwem na drogach? "Kierowcy są jak osoby niedorosłe"

| Aktualizacja:

Cwaniak, spryciarz, cham – to określenia, którymi polscy kierowcy obrzucają się nadzwyczaj często. Ze zjawiskiem musiał się spotkać każdy, kto prowadził samochód po naszych drogach. Jak z nim walczyć?

wróć do artykułu
  • ~Michał
    (2014-08-25 09:57)
    Obecnie przemoc i chamstwo są lansowane a przez to powszechne w naszym życiu codziennym no to i na drodze też...
  • ~@Achmed
    (2014-08-25 09:39)
    Achmed - wyp.ier.da.laj. do swojej ISIS Lojczyzny, tu w Polsce nikt cie nie chce widziec ani sluchac pierdo.lo.. ny brudasie!
  • ~podatnik
    (2014-08-25 09:37)
    Jakie chamstwo w rozmowach i w stosunku do oponenta, takie chamstwo i w aucie.
    A tak jak pracują na ulicy służby porządkowe, tak pracuje drogówka. Najlepsze są opinie biegłych z prawa drogowego - np.; pomroczność jasna, czy w sprawie prezydenta Wrocławia Dutkiewicza /kolizja/ lub Froga. Zależy, kto po chamsku się zachowuje. Jaśnie państwu i ustosunkowanym wolno wszystko.
  • ~@marek
    (2014-08-25 09:37)
    do marek, arek.. tys sie bratku z hu.. na lby pomienial!
  • ~maniek
    (2014-08-25 09:29)
    Natomiast policjanci w sposób kulturalny potrafią załatwić każdego kierowcę.
    Z uśmiechem na twarzy mówi o wielkości kary i ilości punktów ostrzegając,że jeszcze może zaproponować więcej .
  • ~dziadek
    (2014-08-25 09:16)
    Powołane przeze mnie we wszystkich komendach wojewódzkich specjalne zespoły mają wyłapywać takie osoby nie tylko bezpośrednio na drodze, lecz także koncentrować się na wyłapywaniu ich poprzez internet - zapewnia komendant.

    Nic dodać nic ująć, po prostu ręce i ciul.. opadają
  • ~podatnik
    (2014-08-25 09:16)
    Tak jak przed wojną sobie radzono. Za każde k..wa, h..j i inne znane, a popularne wulgaryzmy, leciał mandat lub grzywna, od ręki. Było to wykroczenie. Tak było trochę po wojnie, czyli po 1945 r. Potem nasi milicjanci zaprzestali. No i do dnia dzisiejszego, nie robi tego policja i straż miejska. Budżet by zyskał.
    Za zwrócenie uwagi naszym demokratom i ludziom walczącym o wolność, prawym i sprawiedliwym katolikom, to można dostać w żeby. Bo honor jest ci u nich wielki. Kultury tylko nie ma. Największe fekalia płyną z usta T. Rydzyka - i co wierni biją brawo i sami potem tak gadają.
  • ~Polak szmaciaż
    (2014-08-25 09:03)
    Najprostszy sposób świata walki z chamstwem na drodze przyszedł od naszego wschodniego sąsiada ROSJI, są to wideorejestratory. Pokazują obiektywnie nasze zachowania na drogach w czasie, w którym "NIKT NAS NIE WIDZI". , bo przy policji to jeździmy o 10 km/h mnij niż pozwalają przepisy. To takie obywatelskie "samoodchamianie"
    Dopóki obywatele Polski i policja, nie zrozumieją bardzo społeczn0-pożyteczna rolę one odgrywają będziemy mieli na drogach rzeźnię!!!

    Nie przekonują mnie mistrzowie świata, którzy jeżdżą najlepiej na świecie, nie przekonują mnie głosy o obronie wizerunku, nie przekonują mnie opinie,że się nie donosi. TRUP NA DRODZE JEST TRUP!!!
    Czy to zrobił niedoszły jeszcze mistrz świata, czy może sąsiad, a może osoba która nie chce ujawnić swojego cudownego wizerunku- życia to nikomu nie zwróci.

    Pozdrawiam Wszystkich i oczekuję ataku ze strony mistrzów świata polskich szos i obrońców swojego przestępczego wizerunku.
    Oczywiście też Policję, która robi co może aby obywatelom zohydzić "społeczny donos".
  • ~Achmed
    (2014-08-25 08:51)
    wszystko przez prymitywny katolizm .
    Allach was wyzwoli
  • ~Lubuszanin
    (2014-08-25 18:21)
    Od ok trzydziestu lat poruszam się drogą wpierw A2 a obecnie 92,i co do kierowców samochodów osobowych,żadnych wielkich uwag bym nie znalazł.Całe zło bierze się z jazdy i zachowania kierowców tzw tirów.Jazda w kolumnach po dwadzieścia parę samochodów,zderzak w zderzak,wymuszanie pierwszeństwa,jazda po tzw martwych polach i co najgorsze szybkość z takim tonażem ponad sto to normalka,i to dobrze ponad sto,co drugi z telefonem w ręku,nieCB tylko komóra,to jest całe zło ,Prawie nie ma żadnego zdarzenia drogowego by nie brał w nim udziału tir.A teraz mają autostradę a całe lubuskie jadą drogą 92.To jest cała prawda o naszym ruchu ,a te durnoty które jak mantrę powtarzają spece /oni tak uważają/to kupa głupot.

Może zainteresować Cię też: