Robert N. Frog szalał BMW w Warszawie. Nowa opinia biegłego. Kierowca niewinny?

Dziś do Prokuratury Okręgowej w Płocku trafi nowa opinia biegłego sądowego dotycząca szalonej jazdy Roberta N. za kierownicą BMW ulicami Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~tom481
    (2014-12-31 06:55)
    Ten prokurator wydający taką opinię powinien być natychmiast zwolniony z pracy bez prawa do zasiłku przez rok i nigdy nie dopuszczony do pracy na stanowisku prokuratora to śmiech dla Polskiego Prawa tom
  • ~dziwny gość
    (2014-08-25 15:53)
    rozumiem że jedynym podejrzanym jest nijaki FROG - motocykliści to rozumiem są ponad prawem!!!
  • ~Ryś - Miś
    (2014-08-25 09:17)
    Sędzia nie boi się,że będzie przejechany na ulicy, bo przecież w trakcie tych jazd siedział zawsze w samochodzie na tylnym siedzeniu
  • ~Joggi
    (2014-08-25 09:12)
    Jak SĄD nie wie co jest dobre a co złe (kodeks ruchu drogowego) to albo nie umie czytać albo...
    Wypłatę SĄDU po takiej sprawie przekazać w całości biegłemu.
  • ~dan
    (2014-08-23 21:01)
    Ten biegły powinien być dziadkiem klozetowym PO-lska mafia sądownicza ma się gut i popija wódką miód.
  • ~RT666
    (2014-08-23 09:53)
    Prokuratorzy i sedziowie robia sobie kpiny. Nie jest przestepstwem narazac ludzi na smierc na ulicy, nie jest przstepstwem malowac swastyki na macewach, bic cudzoziemców, wolac publicznie "Zydzi do gazu" lub pisac obelzywe listy z pogrózkami do ministra, kt'rego prokurator Szumowska nie lubi. To jest przedsmak PiSowskiego prawa i pisowskiej sprawiedliwosci.
  • ~Bingo
    (2014-08-23 01:02)
    Umorzy, umorzy. Swietych krow prokuratura nie ruszy, gdyz Donek by sie bardzo zdenerwowal...
  • ~Realny kolega froga
    (2014-08-22 23:17)
    Najpiękniejsze jak się nic nie wie a gada. Wierzcie w media a daleko zajdziecie.
  • ~marcelek
    (2014-08-22 20:45)
    powiem krótko- biegły to DEBIL!!!
  • ~TakiSobieObywatel
    (2014-08-22 19:23)
    Prawo karne jest dla zwykłych a nie wybrańców. Albo szalona jazda jest tylko wykroczeniem, albo kierowca nie był pijany tylko ma pomroczność jasną. A mnie jasny gwint skręca na taką niesprawność państwa polskiego.
    Totalne dziadostwo myśli jak tu utrzymać się u koryta.
    Tu tylko elyty warsiaskie i gdńskie mają się dobrze.
  • ~A ile ten "biegły" dostał kasy do kabzu
    (2014-08-22 18:35)
    za tę opinię ???
  • ~Wierzyć się nie chce,że wymiar
    (2014-08-22 18:22)
    sprawiedliwości może umorzyć śledztwo w sprawie potencjonalnego mordercy.Przecież ten chłystek prokurował możliwość katastrofy lądowej o dużej skali strat (w mieniu i ludzaich) !!! To jakieś JAJA !!!
  • ~Tego biegłego na ścieżkę biegu pod
    (2014-08-22 17:21)
    pałami ZOMO !!! Jaja z sprawiedliwości !!! Ten biegły pobiera wynagrodzenia z NASZYCYCH PODATKÓW !!!
  • ~Po raz wtóry prawo w Polsce skręca
    (2014-08-22 17:16)
    w lewo albo w kosmos... Gdzie my żyjemy ???
  • ~tele-wic
    (2014-08-22 16:34)
    Tylko po co mu broń i policyjna kamizelka, proszę prokuratury?

Może zainteresować Cię też: