Samochodowi dealerzy idą na wojnę z Rostowskim. Grożą mu sądem

| Aktualizacja:

Samochodowi dealerzy stawiają ultimatum ministrowi finansów. Albo ujawni dokumenty, które wysłał Brukseli dotyczące podatku VAT na samochody, albo idą do sądu administracyjnego.

wróć do artykułu
  • ~Plotus
    (2013-02-27 10:01)
    I to jest powód dla którego PDT zrobił go vice.
  • ~torba na kółkach
    (2013-02-27 09:36)
    Lemingu - wykiwaj Rostowskiego i mafie rudego, wykiwaj zaprzańską palikociarnie która juz ryje wsadziła do eurokoryta twoim kosztem i kupuj wózek na dużych kołkach zanim będzie 200 % VAT na wózki i 100 % na torby
  • ~fioder
    (2013-02-28 19:20)
    Nie potrzeba aby w Polsce byli biznesmeny, bo w komunie ich nie ma no to tak ich obłożą podatkiem że popadają jak muchy po dawce muchozolu.
    Załatwią też właścicieli wszystkiego co własnościowe dając takie podatki że komornicy będą mieli obfite łowy.
    Koniec z burżujami wszyscy równi.
  • ~rzemieślnik
    (2013-02-27 13:45)
    Drobnemu przedsiębiorcy wystarczy np. JEDEN SAMOCHÓD a on kupuje TRZY SAMOCHODY na firmę - drugi dla żony, trzeci dla syna studenta. Do każdego samochodu odpis,amortyzacja, naprawa,sprzęt grający itd. Żonie kupuje jeszcze na konto firmy lodówkę z kostkarką do lodów, super ekspres do kawy plus zmywarka plus plazma i wiele innych sprzętów. Na letnie korki uliczne kupuje skuter HONDA - oczywiście dla syna.
    Jestem za odpisem całego podatku VAT od samochodów firmowych, których cena brutto nie przekracza 100 tys.zł (a nie np. BMW, Mercedes SUW po 350 tys.zł z kratkami)
  • ~rem
    (2013-02-27 13:40)
    Rostowski wykonuje polecenia Grupy Bilderberg i ma wszystkich gdzieś !!!
  • ~PSTOP
    (2013-02-27 11:20)
    Rostowski gra przeciw Tuskowi i to widać.. Drugi to Schetyna i to też widać. Okazuje się ,ze Gowin no jest najmniejszy problem dla Donalda.
  • ~WANIA
    (2013-02-27 11:05)
    WIESIO 13 COS CI SIE W GLOWIE POPIEPRZYLO PO CO MIELI BY MOHERY I KATOLE JECHAC NA SYBIR PRZECIEZ TAM TO MOGA TYLKO WYJEZDZAC KOMUNISTY. CZYZBY TAM COS SIE ZMIENILO I NAGLE ROSJA STALA SIE KATOLICKA??? MOZZE JA O CZYMS NIE WIEM
  • ~carlooo
    (2013-02-27 10:49)
    żydek wincent kombinuje jak może coby sobie do koryta napchać
  • ~przeczytane
    (2013-02-27 10:43)
    ROSTOWSKI NAS OKRADA I DZIELI MIĘDZY SWOICH !
    Zaciskanie (cudzego) pasa

    Minister Jacek Rostowski oszczędza na wszystkim poza... pracownikami swojego resortu - czytamy w najnowszym wydaniu "Faktu". Dziennik informuje, że szef resortu finansów tylko w ubiegłym roku przyznał swoim podwładnym średnio po 10 tys. złotych nagrody! Hojność Rostowskiego na tym jednak się nie kończy. Okazuje się bowiem, że minister rozdaje premie swoim pracownikom co... 2,5 miesiąca.

    Czym tłumaczą to zatrudnieni w resorcie? Nagrody przyznawane były za szczególne osiagnięcia w pracy zawodowej, ich przyznanie uzależnione było m.in. od realizowania dodatkowych zadań, wdrażania nowych rozwiązań usprawniających organizację pracy oraz od środków dostępnych w ramach funduszu nagród - mówią w rozmowie z dziennikiem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 09:54)
    ROZKUŁACZYĆ MOCHEROWYCH PSEŁDO BIZNESMENÓW, KATOLE I MOCHERY NA SYBIR!
  • ~pytek
    (2013-02-27 09:48)
    A którzy z was na PO głosowali, szanowni dealerzy?
  • ~gonzo
    (2013-02-27 09:44)
    Niech się powoli otwierają ludziom oczy na UE i jej namiestników
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 09:43)
    Durna falszywko 2013-02-27 09:18
    nie wysilaj sie hofman...lepiej zmin czopek prezesowi
  • ~pogrzebacz
    (2013-02-27 09:42)
    Dealerzy przeciw rządowi??? Toż sami namaściliście go, widziały gały co brały teraz wielcy poszkodowani
  • ~RealLive
    (2013-02-27 09:20)
    ot in najwyższe standardy łupienia głupiego narodu - oni w dupie maja ludzi i przedsiebiorcow - najważniejsze żeby bilans ilosci zlupionych publicznych pieniędzy sie im zgadzał... a głupki i tak na nich zagłosują...
  • ~Jojo
    (2013-03-01 16:43)
    No i Icek się doigrał.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2013-02-27 09:18)
    BRAWO!!! Jesteśmy z Wami. Nie ugodowo to przez sąd. Nie są nieomylni i muszą przestrzegać PRAWO!!!
  • ~dobry Polak
    (2013-02-27 08:49)
    Rozdać wszystko kościołowi
    Obłożyć całą hołotę pracującą i nie podatkami
    Zwolnieni z podatków tylko praktykujący katolicy
    Potem jak juz wszystko padnie i nie będzie gdzie pracować ... zatrudnić wszystkich w administracji państwowej i w biurach poselskich
    Jak powiedział kiedyś pewien kandydat na posła
    ,,I nie będzie nic no nico nie będzie ,,
  • ~jas Polak
    (2013-02-27 08:45)
    Przywalić takiemu ministrowi
    Lekką ręką rozdaje państwowe ( nasze podatki ) pieniądze czarnej mafii czyli kosciołowi katolickiemu
    Równie lekką ręką nakłada nowe obciążenia na pracodawców
    Od dawna mówię nie , NIE dla takiej polityki
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 08:36)
    Rydzyk chce Maybacha , Tusk winny.

Może zainteresować Cię też: