Nowe egzaminy na prawo jazdy jak koszmar!

Pogrom podczas egzaminów na prawo jazdy w Warszawie. Dziś stołeczny ośrodek ruchu drogowego wznowił po kilkudniowej przerwie egzaminowanie. Sprawdzian teoretyczny odbył się według nowych zasad.

wróć do artykułu
  • ~woźnica
    (2013-01-24 14:47)
    Jeszcze po żadnym kursie nie wyszedł doświadczony kierowca co wszystko potrafi.Do tego są potrzebne lata praktyki i różnych sytuacji na drodze.Te ciągłe zmiany mają tylko nabić pieniędzy kolesiom.Tak jak i znowu kolejna wymiana praw jazdy a i tak każdy zatrzymany do kontroli jest sprawdzany w systemie,czy ma i jakie uprawnienia i punkty,więc po co wymiana jak można to sprawdzić po peselu?nawet jak kierujący niema przy sobie uprawnień.
  • ~marylka
    (2013-01-24 15:59)
    A potem ludzie kupuja w internecie prawka przez kalifa chapmana czy innych pomagaczy jak tu nie idzie uczciwie zdac
  • ~Andrzej''
    (2013-01-24 18:30)
    Chodzi tylko o wyciągnięcie z ludzi pieniędzy.
    Uczą na starych zasadach.Zdają na nowych.
    Naszemu Rządowi,chodzi tylko o pieniądze.
    Ja mam wszystkie kategorie.Ale do tej pory szło zdać.
  • ~Robnad
    (2013-01-24 19:08)
    ~Andrzej''2013-01-24 18:30

    nie przesadzaj. test jest łatwy. do tej pory uczyli się na pamięć.
    w końcu zdają po jeździe, mieli te wszystkie problemy, nie na sucho.
    chociaż brak w nim jednej sytuacji, i konia z rzędem temu, kto by na to pytanie wiedział naprawdę jak odpowiedzieć.
    kiedyś szukałem w sieci i nie znalazłem

    natomiast co do "naszego rządu", to pełna zgoda.
  • ~zdajacy
    (2013-01-24 19:17)
    Zmienila sie forma egzaminu tylko, a nie wiedza
  • ~piotr
    (2013-01-24 20:35)
    Jeżeli pracownicy instruktorzy egzaminatorzy z wordów uważają że testy są proste to dlaczego z jednego wordu który przechodził przez te testy oczywiście media w tym uczestniczyły tylko jedna osoba zdała. Reszta oblała.
    Więc ci którzy nowe testy oblali nie powinni wogóle być dopuszczani jako egzaminatorzy...Dla mnie ci ludzie są niekompetentni.Bo jeżeli pracują po kilkanaście lat egzaminując przyszłych kierowców a sami nie potrafią zdać tego "łatwego" egzaminu to coś tu jest nie tak.A oczekują od nas że my potrafimy przewidzieć różnego rodzaju sytuacje drogowe skoro sami tego nie potrafią.
    Ci ludzie powinni zwolnić się z pracy...
  • ~mmm
    (2013-01-28 15:50)
    Pytanie na egzaminie: "Jaka jest maksymalna długość samochodu z przyczepą kempingową?" Odpowiedzcie, proszę...
  • ~Sylwia
    (2013-01-29 13:47)
    Egzamin teoretyczny zdawalam w kwietniu wedlug starych zasad, a wczoraj zrobilam sobie kontrolnie nowy test. I zaliczylam - 70/74. A po tamtym teoretycznym nigdy nie powtarzalam teorii, praktyczny egzamin zdalam niedlugo po teoretycznym. Czego to dowodzi - ze szkoly wcale zle nie uczyly, tylko kursanci sobie te nauki olewali. I teraz to wychodzi. Pytania sa naprawde proste, wystarczy znac przepisy i czasem pomyslec, bo pytania z wizualizacjami pokazuja konkretne sytuacje, nie jakies tam abstrakcyjne. Wiec o co kaman?? Fakt, ze stres robi swoje, ale bez przesady, czy rzeczywiscie stres moze zjesc 90% zdajacych? Nie, to typowe dla cwaniaczkow "przeslizgiwanie sie" przez egzaminy... A noz sie uda, jak nie, to napsiocze na PO, policje i Wordy (ktore, przyznaje, bez winy nie sa :-) )
  • ~Sylwia
    (2013-01-29 13:56)
    Zanim jakas hiena rzuci sie na mnie za ortografie - sorry za ten "noz" :-)
  • ~gosc
    (2013-06-05 12:07)
    Kalif and Chapman to oszuści nie wysyłajcie żadnych pieniędzy nic nie załatwią. Pozbędziecie się tylko pieniędzy.KALIF&CHAPMAN TO OSZUSCI!!!.