Prowokacja DGP. Jeden telefon do straży miejskiej i poseł nie płaci mandatu

| Aktualizacja:

Czy posłowie płacą mandaty? Dziennikarze DGP przeprowadzili prowokację. Wystarczył jeden telefon do straży miejskiej, by uczynny funkcjonariusz natychmiast zgodził się anulować mandat. "Wystarczy potwierdzenie immunitetu i kończymy" - stwierdził.

wróć do artykułu
  • ~radarowykraj
    (2013-01-15 16:21)
    Dla otarcia lez polakom bedzie kilka mandatów jak co roku pani Kopacz nie chce sobie robić wrogów wśród osób z immunitetami bo dosyć wrogów ma wśród Polaków jak byla ministrem zdrowia ze przez nia płacimy więcej za leki i mamy wydłużone terminy do specjalistów to teraz wśród swoich musi byc tolerancyjna i nie narażać ich na straty finansowe ale reszty Polaków nie chroni immunitet i wobec powyższego pomimo ze zarabiamy mniej od posłów to my płacimy mandaty. Zapamiętajcie sobie rządzący że wybory się zbliżają to za te wszystkie zdzieranie z nas pieniędzy macie zapewnione ze do rządu wejdzie RP i SLD.
  • ~maj
    (2013-01-11 10:31)
    jazda na swiatlach przez okragly rok czy to jest konieczne ? okres jesienno zimowy to rozumiem tu chodzi o podstawe i mozliwosc karania kierowcow
  • ~Krys
    (2013-01-11 02:29)
    Zbieram na trotyl. Wpłacać na solid trust pay login kryrek1987
  • ~maniek
    (2013-01-09 23:41)
    A wy chcecie ich pozbawić immunitetów,jak wtedy by oni żyli w takim kraju?
  • ~am haarec
    (2013-01-09 15:51)
    "Niedawno strażnicy z tej jednostki wlepili mandat rowerzyście"
    Ciekawe za co otrzymał mandat, za przekroczenie prędkości? :D
  • ~hans
    (2013-01-09 14:54)
    wystarczy jezdzic na niemieckich blachach.
    .
  • ~ja
    (2013-01-09 14:46)
    goje! Nie leczyc was! Nie kształcić was! Nie dać pracy wam!Wasze ulice NASZE kamienice
  • ~motek
    (2013-01-09 14:31)
    ~Polak z Norwegii2013-01-09 14:15
    RODACY,
    macie to, co wybraliscie i na co zaslugujecie.
    LUMPY Wami rzadza, a Wy dalej grylujecie i w Waszych glowkach pilka nozna.

    motek:
    Hehehe... POlacy pracują, grylują, grają w piłę, a PiSdzielce dziadują i narzekają - taka prawda:-)
  • ~condonek T.
    (2013-01-09 14:31)
    Drogi są co prawda coraz gorsze, ale za to fotoradary się pojawiły na ulicach. (...) To jest filozofia PiS- u: utrudnić życie wszystkim do maksimum, a na końcu ich skontrolować. (...) Tylko facet, który nie ma prawa jazdy może wydawać takie pieniądze na fotoradary, a nie na drogi - mówił Tusk. A okazuje się,że eśli wszystkie plany ministra transPOrtu modela,POlitologa nowaka zostaną zrealizowane, to dziennie fotoradary w Polsce będą robiły 21 tys. zdjęć. - To jest mniej więcej 6,5-7 mln zdjęć rocznie. Ten wielki zakład fotograficzny Platformy Obywatelskiej się na prawdę rozkręca - dodał.Tylko facet, który co weekend lata rządowym samolotem do Trójmiasta i robi Polaków w bambuko już sześć lat, może wydawać takie pieniądze na fotoradary
  • ~rth
    (2013-01-09 14:18)
    Proponuję dla posłów bloczki mandatowe na miękkim jedwabistym papierze drukować, w pięciu kopiach, aby dokładniej mogli się podetrzeć.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-01-09 14:15)
    RODACY,
    macie to, co wybraliscie i na co zaslugujecie.
    LUMPY Wami rzadza, a Wy dalej grylujecie i w Waszych glowkach pilka nozna.
  • ~ordynator
    (2013-01-09 14:06)
    Do Bader.Mądrze piszesz.
  • ~ja
    (2013-01-09 14:04)
    jestem Wiesio pisze bzdury i głupoty bo nie mam roboty
  • ~POlska nierządem stoi
    (2013-01-09 13:58)
    Tu sie wszystko wali a wy o detalach piszecie.Wiadomo jakie standardy obowiązują w Tusbekistanie.Dyspozycyjny strażnik miejski,prokurator,sędzia.
    To tak jakby na Titaniku,godzinę przed przypierdzieleniem w górę lodową ktoś zrobił afere,że w kiblu nie ma papieru toaletowego.
  • ~krasnoludek
    (2013-01-09 13:34)
    he, he.. o dorszu za 8zl 35 groszy cala POlska rozpisywala sie przez 5 lat... to tak dla POrownania..te mandaty to maly pikus do tego jak PO i PSL doja kase. Np. pan "premier" (a w rzezczywistosci zlodziej i lajdak) za same latanie samolotami w te i wewte winien pojsc do pierdla. a milionowe PO-przekrety w ogole nie sa zauwazane. POlska NIERZADEM STOI. i tyle w tym temacie
  • ~motek
    (2013-01-09 13:25)
    ~lkhgfdsazxcvbngf2013-01-09 12:11
    Wybraliscie rudego DEBILA - to macie

    motek:
    Znasz Kurskiego, słynnego pirata drogowego? Ty prymitywna PiSdo!
  • ~motek
    (2013-01-09 13:08)
    Skandal, po prostu skandal!
  • ~hahahaha
    (2013-01-09 13:07)
    mogą mnie fotografoać ile chcą ja wrzucam te makulaturę do śmieci
  • ~korwin