Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo. Policji dostało się po pościgu

| Aktualizacja:

Proboszcz z Chojnic w tarapatach. Po zatankowaniu paliwa do samochodu nakłonił kierowcę do grzechu i obaj uciekli ze stacji bez płacenia. Kiedy policja zatrzymała auto z księdzem na pokładzie, rozpętało się piekło…

wróć do artykułu
  • ~marcelek
    (2013-01-02 14:16)
    Śmieć, jak ta cała czarna hołota!
  • ~wolny slask
    (2013-01-03 09:12)
    kosciol musi dzialac politycznie na kozysc wolnosci na slasku
  • ~parafianka
    (2013-01-03 17:43)
    ksiądzu... Trzymamy za ciebie kciuki. Nic ci nie zrobią to tylko straszenie. Policja nie skrzywdzi sługi bożego w kraju o ideologii katolickiej. nocą odwiozą cię na plebanię, jutro będzie zakaz mówienia o tym i będzie po bożemu... Od jutra możesz pracowac na nastepne zatrzymanie.
  • ~wandacomażopieklera
    (2013-01-03 17:28)
    Drogi proboszczu. Nic się nie stało !!! Drogi kościółku: Nic się nie stało, wszak to codzienność a nie jakieś tam wydarzenie jednostkowe. Poproście sąd aby zabronił publikacji. Jak tak można szkalować watykańskich pracusiów
  • ~pytalska agniecha
    (2013-01-03 17:21)
    Tak ogólnie to co się czepiacie księcdza? Czy nie wolno mu upić się? Czy nie wolno mu posunąć waszą żonę, córkę, babcię? Co nie wolno mu rozbić latarni w lublinie? A za co chcecoie karać biednego księdza? A kto za wasze dusze bedzie się modlil, kto poswięci tuskowe autostrady?
  • ~Edward Sopot
    (2013-01-03 15:23)
    Te demokrata z 9,04

    Co pijany ksiądz ma wspólnego z ubekami

    Penie tyle samo co ty z rozsądkiem

    Czyli NIC !
  • ~wkurzona
    (2013-01-03 11:39)
    Widze,ze w mediach nie mozna nawet pisnac slowkiem o tym jak ksieza dopuszczaja sie czynow haniebnych,jak rozbijaja sie samochodami narabani jak ta lala, jak molestuja mlodocianych, jak kradna i robia przekrety,bo inaczej od razu ,ze to nagonka,ze atakowanie kosciola! Ludzie,otworzcie oczy...Pedofilow i pijakow za kolkiem,ktorzy sa zwyklymi ludzmi to byscie ukamieniowali,albo do wiezienia na dozywocie,ale jak juz ksiadz to zrobi to od razu,ze to tez czlowiek,ze atakowanie kosciola,ze to ze tamto...A jak by wam taki ksiadz po pijaku rozjechal dziecko albo molestowal je?Tez byscie krzyczeli,ze to tylko czlowiek?Ze nie wolno o tym mowic,bo to ataki na chrzescijanstwo???!!Co za obluda!...Jak jest winny,to do pudla z nim! Niewazne kto to by nie byl-jak dla mnie moze to byc i sam cesarz Chin!
  • ~Chojniczanin
    (2013-01-03 11:30)
    Z gory przepraszam za brak polskich znakow-mam angielska klawiature.
    Czesc z komentujacych w ogole nie ma pojecia chyba o czym pisze. Ksiadz Badziąk wiecznie napruty jest,wiem BO MIESZKAM W CHOJNICACH! Ukradl paliwo (zreszta zeby tylko paliwo...), a potem policjantom nawrzucal,ze maja spier**** bo ona ma wysoko postawionych znajomych i im sie do du** dobiora! Bluzgal rowno- nie pierwszy raz. Jest tak od wielu lat, ksiadz ten tez prowadzi msze po pijanemu a nikt mu nic nie zrobi, bo znajomosci,wiec zachowuje sie jak rozbojnik...
  • ~halina
    (2013-01-03 10:58)
    Wszyscy ludzie wobec prawa są równi. Nie ważne jest czy nosi się pod szyją koloratkę, czy jest wyznawcą takiej czy innej opcji politycznej. Są sytuacje w których odpowiedzialność za dany czyn jest większa, bo sprawca zobowiązany jest do zgoła innego, nienagannego zachowana. Ksiądz nie jest bezkarny. Powinien swoim zachowaniem dawać świadectwo moralności bo działa w imieniu Boga. Ten złamał siódme przykazanie. Kim zatem jest? jest człowiekiem, slabym uzależnionym od alkoholu człowiekiem, więc Czy jest wzorem do naśladowania przez wiernych. Zwracam się zatem do części komentujących - nie mieszajcie w to polityki. Nie chrzańcie o prześladowaniu ludzi kościoła. Jestem osobą wiekową, wierzącą i nie życzę sobie takiech pasterzy na kazalnicy, a zwłaszcza w konfesjonale.
  • ~kot
    (2013-01-03 10:55)
    ksiadz - bandyta czy bandyta -ksiądz to codziennośćw każdym kraiku wyznaniowym zrozumcie czowieka - za tą stówe mógł kupić trzy flaszki ...a tu jacyś idioci zatrzymują świętobliwość i ' barszczyku nie będzie'
  • ~Theo
    (2013-01-03 10:24)
    Za dużo w kraju ludzi uważajacych się za święte krowy. Chociaż ten uważał się zapewne za świętego byka .No cóż ksiądz też człowiek i winien być sądzony jak każdy pospoloty na drodze człowiek.W Polsce ksiądż uważa się za supermenia i zanim tu obejmie stanowisko winien odbyc praktykę np we Francji .Tam poznałby swoje miejsce i pozycję w społeczności.
  • ~tvtrwam
    (2013-01-03 09:17)
    dymisja rzadu przesladujacego TV TRWAM jest konieczna
    antydemokratyczny rzad jest hanba narodowa
  • ~demokrata
    (2013-01-03 09:04)
    polskie ubeki sie znowu wsciekaja i szczekaja ja za prl-u
  • ~konrad
    (2013-01-04 11:46)
    ja mysle ze jemu sie poprostu podoba w wiezieniu - tylko chlopcy juz pelnoletni...
  • ~ksiadz pijacy tylko piwo niemieckie bo najlepsze
    (2013-01-03 08:48)
    jak juz pic to cos dobrego

    ksieza powinni pic najlepsze koniaki i wina
    to im sie nalezy - wszystko co najlepsze dla slug bozych i kosciola
  • ~ateista
    (2013-01-03 08:41)
    Kościół w polsce to zwykły burdel finansowany przez państwo.Brawo politycy to prawdziwa demokracja.
  • ~007
    (2013-01-03 08:23)
    To znaczy, że za" wataszk"i tuska i komorowskiego możemy być wywlekani z siedzeń pasażera i zamykani w izbach wytrzeźwień. Coś sie w naszym kraju dzieje, że coraz wyrażniej widać o POwracającym systemie "stalinowskim".
  • ~W Czestochowie jest nagrzany sedzia ~ ~ ~
    (2013-01-02 22:42)
    To jest sfabrykowane na uzytek w czyims interesie !
    oni juz dawno nie mieli okazji do obsmiewania i POdrywania autorytetu , teraz akurat jest zaPOtrzebowanie na czasie - i nie wierze w te brednie owego artykulu ,
    to samo media zrobily z POszkodowanym modlacym sie , ktorego kamerzysta kopal PO glowie , a media odwrocilay ' kota do gory ogonem '-
    co wiecej nawet POszkodowany zostal SKAZANY !
  • ~~ Sebastian
    (2013-01-02 17:35)
    TRZEBA O TYM TRĄBIĆ jak trąby Jerycha I DZWONIĆ jak dzwon Zygmunta i dzwony RIVERSITE CHURCH bo pijani zboczeńcy z kościoła rzym. - kat. wprowadzają w Polsce największy obłęd , haos, CIEMNOTĘ , MONOPOL NA WIARĘ !!! i biedę przez okradanie budżetu państwa 1, 5 etatami nawet w służbie zdrowia jako kapelanie szpitalni kiedy sami potrzebują SPECJALNEGO LECZENIA !!! . Ale u nas stosuje się medycynę konwencjonalną , KTÓREJ KOŚCIÓŁ RZYM.-KAT. ZABRANIAŁ !!! przy pomocy egzorcystów.
  • ~Pani Jadzia
    (2013-01-02 17:27)
    Dzisiaj byla u nas koleda i dalam naszemu proboszczowi 150 zl w kopercie.

    POcalujcie mnie w do.pe, POmatoly SB-oczone.

Może zainteresować Cię też: