Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo. Policji dostało się po pościgu

| Aktualizacja:

Proboszcz z Chojnic w tarapatach. Po zatankowaniu paliwa do samochodu nakłonił kierowcę do grzechu i obaj uciekli ze stacji bez płacenia. Kiedy policja zatrzymała auto z księdzem na pokładzie, rozpętało się piekło…

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2013-01-02 10:03)
    Der Dzienniku kiedy dotrą do Ciebie moje świąteczne pouczenia ?
    Dlaczego atakujesz Kościół ?
  • ~cham
    (2013-01-02 10:05)
    Oto Watykan, "Wielka Nierzadnica" i jej "pracownicy" - czyli syf,obluda,pijanstwo!
  • ~007
    (2013-01-02 10:07)
    To ile ostatnio zapłacił b. komorowski za dowózobornika do ruskiej chaty?
  • ~Doktor Maj
    (2013-01-02 10:09)
    Mój wpis jest pierwszy ciecie z PiS
  • ~MIRIAM
    (2013-01-02 10:10)
    MNIE NIE INTERESUJA KSIEZA BO DO KOSCIOLA NIE CHODZE , ALE WIDZE GOLYM OKIEM , ZE JEST NA NICH NAGONKA. LEPIEJ ZAINTERESUJCIE NAS PIJANYMI KTORZY RZADZA NASZYM PANSTWEM
  • ~Amber Gold
    (2013-01-02 10:12)
    A co u Józefa Bąka słychać coś cicho o nim czyżby wyjechał do Chin jako wybitny ekspert od lotnictwa doradzać kicajcom
  • ~akk
    (2013-01-02 10:16)
    A z ambon moralizuja, ze pawia mozna puscic. W zyciu codziennym czesto to zfrustrowane petaki. Rozklad tej sekty jest faktem, a spoleczenstwo tylko oszczedzi pieniadze, ochroni dzieci, nie pozwoli soba manipulowac i oklamywac. Do piachu...
  • ~Symulator
    (2013-01-02 10:18)
    Ewidentne uderzenie w Kościół Katolicki od początku roku.
    Co nam pozostanie jeżeli nie Kościół ?
  • ~OLO
    (2013-01-02 10:18)
    PISOWSKIE CIEMNIAKI I TAK BĘDĄ BRONIĆ BATMANA
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-01-02 10:28)
    ~Genitaliusz2013-01-02 10:03
    Naucz się wreszcie kiedyś niereformowalny PISdzielcu, że nie DER Dziennik, lecz DIE Dziennik - jeśli już chcesz się pochwalić swoją znajomością języka niemieckiego!

    A do meritum - jak długo jeszcze sukienkowi maja być traktowani jak nietylne "święte krowy" ?
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-01-02 10:35)
    ~MIRIAM2013-01-02 10:10
    Nie ma specjalnej nagonki na sukienkowych, tylko oni się przez ostatnie 20 lat tak rozbisurmanili, że już im się wydaje, że im wszystko wolno, bo są ponad prawem.
    Nic dziwnego, bo wszystkie rządy tak się mocno bały ślepej wściekłości ciemnych owieczek, że przymykały oczy na przestępstwa sukienkowych.
  • ~JURA
    (2013-01-02 10:39)
    To zdemoralizowany typek, który absolutnie nie nadaje się do życia w społeczeństwie i należy go odizolować na dłuższy czas. Kuria jak to zwykle bywa umywa ręce od incydentu więc państwo musi pokazać jak właściwie stosuje prawo, a nie cackać się, że ktoś jest duchownym i patrzeć przez palce. Te pasożyty przywykli do tego że są świętymi krowami i nic im nie grozi, bo tak ich traktowały rządy prawicy co było błędem nie do wybaczenia. Dość już tego rozpasania klechów.
  • ~katol
    (2013-01-02 10:40)
    Przykład idzie od biskupów i kończy się na księżach,brawo tak trzymać
  • ~przywalmi
    (2013-01-02 10:43)
    Znowu państwo rękami policjantów zaatakowało zwierzchnią siłę narodu i przedstawicieli obcego państwa toż oni mają pewnie immunitety dyplomatyczne tylko dla zaognienia wojny nie chcą pokazywać pewnie jeździliby jak Kurski poza kontrolą i bezkarnie trzeba im te immunitety uwidocznić na rejestracjach "osiołków"
    Ja po kazaniu mam się ukorzyć i jeździć trzeźwy i bezpiecznie? bo pijanych sekienkowych i idiotów jest nadto na drodze
  • ~katolik prawdziwy
    (2013-01-02 10:45)
    to ze klecha byl pijany jak swinia, to przeca moze i choroba zawodowa - najbardziej budujace jest stanowisko kurii - byl pasazerem, mogl wyzywac policjantow ??

    Teraz wiadomo, dlaczego Bialorus nas wyprzedza gospodarczo i kulturowo.
  • ~@EGZORCYSTA i sPOlka
    (2013-01-02 10:46)
    POmatolskie ORDYNARNE, CIOSANE CHAMY z partii oszolomow - SPIEPRZAJCIE NIEKUMATE DZIADYGI!!
  • ~wiele bny
    (2013-01-02 10:53)
    co na to ****** kuria to ****** macie polaczki co chcieliście kler do zsrr robi goowno a kasuje paliwo złoto kler to mordercy krzyzaki
  • ~wie lebny
    (2013-01-02 10:55)
    kler to szamani batmani w pelerynkach lataja jak ptaki niebieskie nie siehją nie orza a zbieraja nie lubie kolonistów watykanskich polska to imperium waty papy szmaty
  • ~nj
    (2013-01-02 10:56)
    KSIADZ JAK POLITYK MOZE WSZYSTKO a co ?
  • ~Jarosław...Jarosław...ty nas od okupanta zbaw...
    (2013-01-02 10:56)
    Drogie PISuary i Mohery,
    Znowu ten wstretny okupant przesladuje kapłanów koscioła katolickiego, nic tylko trzeba bedzie powołac bojówki PISowsie i uzbroić je w...cepy i wydły...prawda PISdzilece !?
    P.S. Ksiadz ma prawo wypic ( o.rydzolek) !

Może zainteresować Cię też: