Jednak słynny "Saab Spirit" nie słabnie i łączy entuzjastów marki na całym świecie. 14 i 15 stycznia 2012 roku na całym świecie zaplanowane są spotkania pod hasłem "We are many, we are Saab". Jego celem jest pokazanie raz jeszcze, jak wielka i silna jest społeczność entuzjastów marki i właścicieli Saabów. Do akcji przyłączyło się już 40 krajów organizujących ponad 80 takich spotkań.

Reklama

Saab Klub Polska był jednym z pierwszych, który przyłączył się do akcji. Osoby zrzeszone w SKP chcą spotkać się w jak największym gronie właścicieli Saabów, aby zademonstrować, że zależy im na marce Saab, że nadal cenią te wyjątkowe samochody. Mają też nadzieję, że znajdzie się nowy właściciel gotowy do kontynuowania chlubnej tradycji marki.

Inne

Gromadząc razem w jednym miejscu, tak dużo jak to możliwe fanów marki, chcemy jasno pokazać, że Saab może być w upadłości ale marka żyje i ma się bardzo dobrze. Chcemy przesłać pozytywny przekaz dla tych firm, które są zainteresowane kontynuacją produkcji. Jesteśmy przekonani, że marka zasługuje na jeszcze jedną szansę. - czytamy w komunikacie Saab Klub Polska.

Inne
Reklama

Teraz SKP organizuje w Polsce spotkanie "We are many, we are Saab", które odbędzie się 14 stycznia 2012 r (sobota) od godz. 12:00, w Warszawie, na terenie parkingu Cargo LS Airport Services S.A., ul. Wirażowa 35. Spotkanie zaplanowane jest do godziny 15:00.

Mapa: http://g.co/maps/kqezd

Więcej bieżących informacji można znaleźć na http://www.outside-saab.com i www.twitter.com/OutSideSaab