Nowy Volkswagen Golf to trzęsienie ziemi. Oto ósma generacja króla kompaktów [RELACJA z Wolfsburga]

| Aktualizacja:

Volkswagen Golf ósmej generacji jest już wśród nas. Nowy model poznaliśmy w Wolfsburgu, czyli miejscu narodzin pierwszego wcielenia najpopularniejszego dziś modelu niemieckiej marki. Czym zaskoczy najmłodszy zawodnik ósemką na koszulce? Niektórzy przeżyją szok...

wróć do artykułu
  • ~pad
    (2019-10-24 22:27)
    od oszustów (w europie na razie bezkarnych) nie kupuje sie nawet kartofli...
  • ~ Boryna
    (2019-10-24 22:16)
    Koncern VW z zamysłem wprowadził do produkcji i sprzedaży silnik który z założenia był przestępstwem. Poprzez manipulowane Software silnik pokazywał na stanowisku diagnostycznym lepsze wyniki czystości spalin niż w ruchu drogowym. Gdy Amerykanie odkryli ten przekręt to VW ze względu na amerykańskie prawo poszedł szybko na ustępstwa i wynagrodził szkody właścicielom. W Europie jest inne prawo wiec VW idzie w zaparte i nie chce pokryć szkód wyrządzonych zwykłym ludziom. Dotyczy to silników diesla w Volkswagen, Audi i Skoda. Jest tyle innych marek samochodowych, przestępców należy piętnować i nie kupować ich produktów. Szefowie VW i Audi w USA siedzą w więzieniu, w Niemczech toczą się śledztwa w stosunku do najważniejszych, byłych już szefów koncerny VW.
  • ~pppp
    (2019-10-25 05:00)
    Za takie pieniądze nadal można kupić dużo lepszego koreańczyka.
  • ~I Love D.Trump
    (2019-10-24 20:31)
    W tym zrujnowanym kraju to maja kilka "trzesien ziemi...." codziennie, co z grubsza POdaje ich LÜGENpreSSe, az wlosy deba na glowie stoja; nie POtrzeba "8 generacji trzesienia ziemi, ktora KAZDY dumny Polak powinien POgardzic. Od kilku miesiecy jezdze RAMem(bycza Fura!!!!) i NIGDY wiecej kalifackiego SCHROTu.
  • ~bun
    (2019-10-25 08:07)
    Przełom stylizacji golfa nastąpił pomiędzy 2 i 3. Dale to już powielanie tego samego wzorca i brak pomysłu. Nuda.
  • ~Peppik
    (2019-10-25 06:09)
    Z wami Polaczki jest tak, wy wszyscy jestescie nieszczerzy, bo w Polsce najwiecej niemieckich aut na drogach, zwlaszcza VW, cenicie sobie z jednej strony, a tutaj narzekacie, ze VW to oszust, a wy tacy szczerzy? No tu k o n by sie usmial,naprawde!. Kraj zlodziei, oszustow, klamcow, a tu nagle apostol moralnosci , abuhahahaha A zapomnieli wy czasy , kiedy wy w Niemczech auta kradli i nie tylko auta. W latach 90 tych bylo duzo kawalek o zlodziejach Polakach, np: jedyny Polak, ktory w Aldi nie kradl to kto? No kto? Jan Pedal ll ! No! Jak wy piszecie o oszustwach innych , to tak jakby zlodziej wrzeszczal: plakac zlodzieja,
  • ~BMF
    (2019-10-25 10:59)
    kolejny fejslifting nie wnoszący zupełnie nic, zero polotu
  • ~Paweł
    (2019-10-25 14:45)
    Wizualnie niczym się nie wyróżnia w środku ani na zewnątrz. Z tych nowych aut to już lepsza corolla
  • ~hahaha
    (2019-10-25 09:31)
    Król polskiej wsi 2038r ujrzał światło dzienne ;p
  • ~starszy pan
    (2019-10-26 01:05)
    A ja wolę francuskie autka najbardziej te z rombem na masce .
  • ~Wacław
    (2019-10-25 08:55)
    Auris z choinką w środku?
  • ~Polska B
    (2019-10-30 20:04)
    Trzesienie ziemi to bedzie cena 78900 za golasa. Wole za 48000 kupic nowe tipo prostsze i mniej awaryjne .Prawdziwe golfy to 3.4.5 i 6. Od 7 to juz lipa zadnego porzadnego silnila poza tdi.
  • ~gtx
    (2019-11-01 09:39)
    Bardzo słaby projekt wnętrza. I ten joystick do zmiany biegów... Jedyne słowo które przychodzi mi do głowy to: tragedia. To pierwszy Golf, którego wnętrze już w chwili debiutu odrzuca. Żadna z poprzednich generacji nie miała takiego problemu.
  • ~Chomik
    (2019-10-26 01:17)
    My się kino te zegary.
  • ~reht
    (2019-10-25 09:02)
    Ja, ja... Deutschland uber alles in der welt....
  • ~dinko
    (2019-11-03 01:25)
    Niemiecka motoryzacja jest coraz gorsza z roku na rok. Coraz mniej wytrzymałe silniki, coraz słabsze skrzynie, drogie ekologiczne gadżety, a i ak nie przejmują się normami spalin - oszuści.
  • ~gw
    (2019-11-08 00:02)
    A może polecicie jakieś dobre opony na zimę? Zależy mi na takich w rozsądnej cenie

Może zainteresować Cię też: