Reklama
Reklama
Reklama

Mitsubishi Eclipse Cross już w Polsce. Japońska marka zaszalała z ceną nowego SUV-a

Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross / Mitsubishi
Mitsubishi Eclipse Cross jest już dostępny w Polsce i można go zamawiać. Nowy japoński SUV jest pełen technicznych niespodzianek, a na rynku powalczy z takimi rywalami jak Volvo XC40, Mazda CX5 i Volkswagen Tiguan.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
SUV Mitsubishi Eclipse Cross cena wyposażenie Polska

Powiązane

Reklama

Komentarze (15)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • kokoszanel
    2017-10-16 19:51
    w Niemczech jakieś 23tys euro czyli z 15 minimalnych pensji miesięcznych Niemca. Ech gdyby w Polsce był on za 15 x 2000zł czyli 30 tys. zł.
    0
    zgłoś
  • takie sobie pytanie
    2017-10-17 07:42
    A jak tam blachy na masce i drzwiach ? Po aferze Kobe Steel pytanie jak najbardziej zasadne.
    1
    zgłoś
  • Itaro Iwasaki
    2017-10-16 13:56
    Zawrotne 1.5l pojemności sprawia, iż na rynku pojawiła się nowa kaczka na kółkach.
    7
    zgłoś
  • znany pijak
    2017-10-16 18:28
    1,5 l to trzy polowki - a one moga wiele zdzialac
    1
    zgłoś
  • Spoxman
    2017-10-16 22:14
    Bryła nadwozia przypomina trochę Pontiaca Aztek ;-)
    0
    zgłoś
  • bo japoniec
    2017-10-18 06:52
    nie pali oleju jak niemiaszki to robia
    0
    zgłoś
  • erbi
    2017-10-19 02:42
    No rzeczywiście - strasznie poszaleli... Ale do szaleństwa brukselskich elit to jeszcze im daleko, daleeeeko...
    2
    zgłoś
  • gonzo
    2017-10-17 14:57
    Auto 4.4m długości i bagażnik 341 litrów? Coś mało jak na taki wóz! Brak sensownego kompakta kombi lub pseudokombi w przystępnej cenie i z wolnossącym silnikiem - mieliby szanse na dobrą sprzedaż w Polsce, a tak to będzie egzotyka.
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • danny
    2017-10-19 12:24
    W takich pieniądzach to ja moge koreańczyka na dobrym wyposażeniu kupić, rextona np. Mocna stal, wspomaganie, systemy bezpieczeństwa. Teraz jest taka konkurencja w tym segmencie, że nie bierze sie pierwszego lepszego modelu tylko porównuje stosunek jakości do ceny
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Sly
    2017-10-18 11:11
    Haha, chyba artykul sponsorowany, bo smiesznie porownywac cene Mitsubishi do klasy premium, czyli Volvo XC40, czy tez najdrozszych w tej klasie wielkosci (ale nie premium) CX5 czy Tiguana. Ceny reszty konkurencji ww tej klasie wielkosci, czyli Kia Sportage, Hyundai Tucson, Nissan Quashqai czy Renault Kadjara zaczynaja sie od o ponad 10000 zl mniej niz nowego Mitsubishi...
    0
    zgłoś
  • zawodowiec
    2017-10-18 09:25
    Nistety zauwazyłem , ze od ponad 10-ciu lat Mitsubishi popełnia same błędy i teraz tez polegnie.Tyłek od Hondy Civic- totalnie ograniczona widocznosc i powiem króto-bez szans na rynku ! Zobaczymy-ile sztuk sprzedadza 1 2018 r? Za te pieniądze wolę zawsze mazdę CX-5 !
    0
    zgłoś
  • danek
    2017-10-20 19:01
    przecież Nissan wykupił ich
    0
    zgłoś
  • Bogdan
    2018-06-24 17:35
    Japończycy idą w dobrym kierunku jeżeli chodzi konstrukcje aut. Nowoczesne materiały umożliwiają znaczną redukcje masy, przy jednoczesnym wzroście wytrzymałości i powodują że silnik 1.5 bez problemu sobie ze wszystkim radzi. Dodatkowo takie auto spali bardzo mało. A będzie bezpieczniejsze niż cięższe samochody ponieważ będzie mało znacznie więcej przyczepności w zakrętach i będzie hamować dużo lepiej. O ile w ogóle można powiedzieć że SUV/CROSSOVER może prowadzić się dobrze jak nawet Porcshe Cayenne ma problemy z testem łosia. Tylko jak można zamienić zawsze piękne coupe w SUVa czyli auto dla starych dziadów lub ludzi z kompleksami ??? :(
    0
    zgłoś