Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2012-05-28 20:40)
    Niech najpierw zaczną BEZWZGLĘDNIE karać posłów i senatorów za ich WYBRYKI na jezdniach!
  • ~grzeg
    (2012-05-28 20:22)
    Nasze codzienne życie zaczyna być oplatane "łańcuchem" kontroli, zakazów, gróźb, represji. Gdzie jest granica tego wszystkiego?

    Co zaś dotyczy 50 km na godzinę. Powiedzmy, że w Warszawie każdego dnia wyjeżdża na ulice 200 tysięcy kierowców (z pewnością więcej). Ilu z nich przez cały czas utrzymuje taką szybkość? Jeden, dwóch?
  • ~młody lewicowiec
    (2012-05-28 22:16)
    PO to głupki.
  • ~Tusk i wszystko jest jasne
    (2012-05-28 22:04)
    "By zylo sie lepiej..." - rzecz jasna.
  • ~NO przeciez to na
    (2012-05-28 20:43)
    zyczenie polakow sami sobie wybrali taki rzad. Widocnznie tego chcieli wiec co sie dziwic..
  • ~100 km
    (2012-05-28 20:51)
    Debilizm posłów PO sięga Mont Everestu. Kupcie sobie pały i wymasujcie sobie na wzajem Powskie rozumki. Pozdrowienia dla debili z PO
  • ~opolanin
    (2012-05-28 18:59)
    ok, teren zabudowany 40 km, poza terenem 70 km autostrada 100 km...dlaczego nie ?? a za przekroczenie o 1 km...bo przecież co tam licznik w aucie jest z pewnością oparty na atomowym wskaźniku pomiaru prędkości i czasu powinien być mandat jakieś 5000 ..a co !
  • ~któś
    (2012-05-28 15:56)
    Drwił i szydził Tusku z Kaczyńskiego, a sam postępuje jak despota. Naustawiał fotoradarów i dodatkowo wprowadza co rusz nowe ograniczenia. Przez 6 lat nawet autostrad nie ukończył. Zresztą, nic innego też nie zrobił. Tylkose lata i lata za moje podatki.
  • ~Nieparch
    (2012-05-29 02:36)
    Wybraliscie holote wienc macie szambo...SZALOM.
  • ~reanimator
    (2012-05-29 08:24)
    zdjęcie w artykule zawiera lokowanie produktu
  • ~i_co_ty_na_to
    (2012-05-28 22:01)
    DO GARÓW GŁUPIA KOBIETO !!!
  • ~rudasek
    (2012-05-28 20:42)
    ta poslanke lepiej wyslac do psychologa jazeli nie jest juz zapozno to jest wlasnie ruda wyspa trampkarzy
  • ~xyz
    (2012-05-28 20:43)
    Jedna ciemna baba 'rządzi' Warszawą a druga się wygłupia z idiotycznymi pomysłami. Czy to PORAŻENIE MÓZGOWE zaczyna być znakiem rozpoznawczym także PO?
  • ~zecer
    (2012-05-28 21:57)
    Kary, cięcia, obostrzenia, podsłuchy, inwigilacja, cenzura.
    A miało być tak pięknie głupki!
    Czekamy, kiedy tuskkonsomolcy zaczną donosić na własnych rodziców?
  • ~mis
    (2012-05-28 21:22)
    A może tak by się zajęli sprawą kręconych liczników albo "stałych" tablic rejestracyjnych? Co za idioci. Kto na to tałatajstwo głosował?
  • ~Lesio
    (2012-05-28 21:58)
    Czy w tej PO są sami idioci?

    Tusk i Komorowski jeżdzą sobie na sygnale bez ograniczeń prędkości a innym chcą ustawiać nowe limity.

    Niech zabronią politykom jeździć uprzywilejowanymi samochodami. Niech stoją w korkach jak inni ludzie!
  • ~młody lewicowiec
    (2012-05-28 22:18)
    Komuna była lepsza od tych oszustów z PO.
  • ~POgarda
    (2012-05-28 21:54)
    na liście wyborczej poza nazwiskami i imionami powinien być wynik z psychologicznego testu na inteligencję! co za hołota... a może by tak wypie... wszystkich niedouczonych inżynierów ruchu którzy trzymają sie za siiusiaki jeszcze z czasów PRL i zatrudnić na te stanowiska fachowców, to powinno poprawić zdecydowanie bezpieczeństwo!!
  • ~gilotyna
    (2012-05-28 21:41)
    Oczywiście te ograniczenia to dla hołoty. A debilki posłanki będa zapierniczać ile się da z immunitetem.
  • ~mumia
    (2012-05-28 21:29)
    Ja bym proponował zlikwidować wszystkie auta w Polsce, wtedy bezpieczeństwo wzrośnie do 99% ;-P