Ile kosztuje litr benzyny, diesla i gazu LPG? Zobacz, co się święci na stacjach [NOWY RAPORT]

| Aktualizacja:

"Ostatni tydzień września zapowiada się spokojnie na stacjach paliw w Polsce" - prognozuje Urszula Cieślak, dyrektor marketingu BM Reflex. Ile będzie kosztować litr benzyny, oleju napędowego i gazu LPG? Gdzie tankowanie jest najdroższe, a gdzie najtańsze? Zobacz NOWE DANE.

wróć do artykułu
  • ~moveup
    (2018-01-29 07:21)
    Ja mam 2% na Orlenie i BP. Dodając punkty Payback wychodzi mi 2,5% czyli ponad 10 groszy na litrze. Jak chcecie mieć takie zwroty to dzwońcie lub piszcie. To naprawdę działa i jest bez żadnych zobowiązań.534-941-274
  • ~goup
    (2018-01-29 07:19)
    Ja mam 2% na Orlenie i BP. Dodając punkty Payback wychodzi mi 2,5% czyli ponad 10 groszy na litrze. Jak chcecie mieć takie zwroty to dzwońcie lub piszcie. To naprawdę działa i jest bez żadnych zobowiązań. 534-941-274
  • ~gugcia
    (2016-09-23 16:25)
    od kilku lat jezdze na LPG,instalacja zwrocila sie w 8 miesiecy,jak tankowalem na miesiac za 550 zl,to teraz mieszcze sie w 200 zl,Skoda Fabia 1,4.Nie zamierzam placic za benzyne jak w RFN,a zarabiac 4 razy mniej.A na 200 zl na miesiac jeszcze mnie stac.Ceny benzyny i ON w Polsce sa o 1 zl za wysokie w relacji do cen ropy i dolara (zloty sie duzo umocnil) ale u nas wszedzie jest jedna zasada -wydrzec co sie da z blizniego swego.Taki kraj,lepiej nie bedzie,gorzej-zawsze mozliwe.
  • ~kierson
    (2015-02-22 03:23)
    LPG w dół. Utwierdziło mnie w przekonaniu, że wizyta w ag centrum i inwestycja w instalację to była jedna z najlepszych inwestycji ostatnich lat, pod względem oszczędności.
  • ~maniek
    (2015-02-18 06:38)
    dzisiaj w gdansku juz ON po 4.70. brawo! tak trzymać. jak spuszczali z ceny to po jednym groszu na tydzień. a teraz już 50 gr w dwa tygodnie.
  • ~filemon
    (2015-02-14 19:12)
    dead cat bounce
  • ~wielkopolanin
    (2015-02-13 18:38)
    u mnie 9 lutego ON 4,2 . 11 lutego ON 4,42 a 13 lutego 2015r 1 litr ON 4,65 w tym tempie myślę ze kwota 6zł zostanie osiągnięta w kwietniu
  • ~Marysia
    (2015-02-12 18:48)
    Drożeje bo po cichutku wprowadzili nowy podatek tzw. od zapasów...
  • ~jww
    (2015-02-12 17:08)
    Nakupowali zapasu po taniosci a teraz kit wciskaja ze drozeje.

Może zainteresować Cię też: