Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~rotwajler
    (2013-01-15 10:13)
    oboje psa warci
  • ~bałagan24
    (2013-01-15 11:43)
    czy Nowak i Kopaczowa są parą? Bardzo do siebie pasują
  • ~dobro
    (2013-01-15 10:57)
    to koniec PO -i to jedyny plus tej audycji
  • ~wolf
    (2013-01-15 11:01)
    Oczym właściwie jest ta gadka?
    Od 5 lat tzw obywatele z obywatelskiej platformy poza dojeniem Polaków i
    kręceniem lodów robią nic.
    Nowe restrykcje, nowe utrudnianie życia.
    Panie i Panowie w Holandii nawet wiejska droga ma ścieżkę rowerową.
    We Wrocławiu, na ul. Ruskiej, gdzie z trudem poruszają się obok siebie dwa
    auta, między nimi uprawia ekwilibrystykę cyrkową na rowerze facet.
    Jak chcecie dbać o bezpieczeństwo ludzi, to trzeba było wydać 68 mld euro
    na koleje i drogi, a nie na nowych milionerów.
  • ~adam
    (2013-01-15 11:08)
    Wiecie jak prosto można rozmontować ten POparański rząd i całe PO? Wystarczy jeździć zgodnie z prezpisami, nie kupować alkoholu i papierosów przez kwartał i cały ich budżet wali się.
  • ~LISol
    (2013-01-15 11:09)
    Solennie przyrzekam, że w następnym programie POjadę PO Kaczyńskim.
  • ~PO to DNO
    (2013-01-15 11:06)
    Coś tam pieprzył, że mamy "najtańsze w europie" mandaty. Te, koloooooo... a płace to niby jakie mamy... wiem u tuskaczenki mają gorzej. OMG propaganda spotkała się z propagandą.
  • ~MONIKA
    (2013-01-15 11:10)
    TO TYLKO STWARZANIE POzorow. JEDEN DRUGIEGO WART. MEDIALNA PAPKA DLA OGLUPIANIA CIEMNEGO LUDU . OBYDWAJ KASUJA TAKA KASE, ZE NIE STRASZNE IM MANDATY PUNKTY KARNE. PO PROGRAMIE ZAPEWNE POklepali SIE PO PLECACH I POszli na dobra kolacje. na .pewno do DOMU WRACALI Z PRZEPISOWA PREDKOSCIA W SWOICH LUKSUSOWYCH SLUZBOWYCH AUTACH ZA PIENIADZE PODATNIKOW
  • ~antypełowiec
    (2013-01-15 11:37)
    Fotoradary mają powiększyć KORYTO dla pełowców
  • ~roman cyklista
    (2013-01-15 11:14)
    W takim programie i w takiej sprawie powinni uczestniczyc np. zwolennicy i przeciwnicy fotoradarow , a prowadzący nie powinien byc stroną!Pan Lis prowadził program skrajnie nieprofesjonalnie ,Kłocił się jak stara przekupa .WSTYD !Takich jak on trzeba tępic !Z własnego doswiadczenia wiem jak jezdża ul. Przyczołkową panowie z Konstancina .To czesto drogowi BAndyci .Radary i surowe kary są niezbęne !Życie ludzkie nie ma ceny panie Lis !
  • ~kawu1
    (2013-01-15 11:16)
    ...dyscyplina partyjna i budżetowa - pan Nowak to koziołek ofiarny tego beznadziejnego rządu...już niedługo zagoszczą z panem Tuskiem w Brukseli...ręce opadają...
  • ~chlewik konsumik
    (2013-01-15 11:16)
    Lis doskonale wie, że tylko za TEJ WŁADZY może doić z cycka razem z hanką do woli. Wszystkie służalcze media boją się Kaczyńskiego i dlatego jest ogólnonarodowy związek bicia piany kaczystowskiej i ochrony prorządowej. Władza potrzebuje mediów, media potrzebują władzy. To na prawdę proste. Powiem więcej, gdyby hipotetycznie Kaczyński doszedł do władzy to te media zniszczą go w pół roku... tak działa układ wzajemnej adoracji GieWu, Njusłik, Wprost, Polityka, TVP1,2,3, TVN, onety, dupelki i inne bzdety typu NIE, Superstacja... długo można ciągnąć. Nic do nich bardziej nie przemawia jak utrata koryta. Z jednym trzeba się zgodzić u J. Korwina-Mikke TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ KORYTO...
  • ~dokładnie
    (2013-01-15 11:17)
    ~MONIKA2013-01-15 11:10

    1000/1000
  • ~pingwin
    (2013-01-15 11:39)
    Wilk i Lis sie kasaja gra pozorow
  • ~głupim cię nie nazwę
    (2013-01-15 11:43)
    ~jaś2013-01-15 11:36

    czy to o tobie są dowcipy... jasiu? Jakoś szambo wali nie z tej dziury co ci się wydaje. A jak masz wątpliwości to zbadaj stan portfela dziś i sprzed pięciu lat...
  • ~www
    (2013-01-15 11:35)
    Przypadkowe spotkanie

    W poniedziałek obaj - Owsiak i Terlikowski - zaproszeni byli do dwóch różnych programów TVN24. Owsiak był o 19.26 gościem "Faktów po faktach". Gdy wychodził ze stacji, w foyer wpadł na Terlikowskiego zaproszonego na 20 do "Kropki nad i".

    - To pan tak, to pan? Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? - zagadnął Owsiak.

    - Ale ja pana wcale nie nienawidzę - odpowiedział redaktor naczelny "Frondy" i próbował tłumaczyć: - Ale czytał pan tekst? Dwie trzecie tekstu jest dobrze, jedna trzecia jest o eutanazji.

    Owsiak nie dał się przekonać i odpowiedział: - Czytałem. Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock and roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock. Niech pan ich poprosi i przyjedzie. Pan musi kochać ludzi.

    - Ale ja kocham ludzi - oburzył się Terlikowski.

    - Panu się tak wydaje, pan nie kocha ludzi - powtórzył Owsiak i odszedł.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-01-15 10:53)
    Albo to wielka mistyfikacja,,,albo tej bandzie już tak brakuje zlobu do rozkradania ze bierze się za lby...
  • ~jaś
    (2013-01-15 11:36)
    ~chlewik konsumik - prawdziwym chlwikiem są Trwam, ND, w sieci, fronda oraz chamstwa Jojo, niema hofmana płaszczaka no i samego guru "kaczafiego"
  • ~sssfffsg
    (2013-01-15 11:36)
    Ale ustawka, wszystko musiało być uzgodnione wcześniej, Lis tylko gra dla jednej partii dla Pełowców Wermachtowców
  • ~haha
    (2013-01-15 11:47)
    ~Marylka2013-01-15 09:57

    Oglądałam ten wczorajszy program. Nigdy, powtarzam NIGDY, nie spodziewałabym się, że pan Lis potrafi zachować się tak po chamsku, kiedy zarzucił ministrowi Nowakowi, że swój nowy program bezpieczeństwa na drogach pisal w półtorej godziny. Lis był w tym sporze adwersarzem pana Nowaka, ale był też jeszcze GOSPODARZEM tego programu. Od gospodarza programu MAMY PRAWO wymagać więcej KULTURY i OGLADY, po prostu, zwykłej kindersztuby!!
    ...
    a jak ubliżał i był agresywny w stosunku do członków PiS to ci pasował głupi ablondynko z PO?
    Wtedy było wszystko OK?

Może zainteresować Cię też: