Miliardowy przekręt na ekranach. Tusk wskazał na PiS. Teraz rusza śledztwo

Słowa Tuska stały się ciałem! Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zbędnych ekranów akustycznych, stawianych przy polskich autostradach. Śledczy podejrzewają, że w 2007 roku urzędnicy Ministerstwa Środowiska, odpowiadający za stosowne przepisy, nie dopełnili obowiązków.

wróć do artykułu
  • ~Józio Bąk
    (2013-01-04 21:42)
    Donaldo Przekręt Pod sąd. Wiedział nie POwiedział. POdpisał umowy nie czyste. Ile dostał? Ile dał premii za wybudowanie ekranów na czas.
  • ~ustalmy fakty
    (2013-01-04 22:56)
    re ~Robnad2013-01-04 21:05
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-01-04 20:40

    "Pluja na demokracje na mlodych na inteligencje"

    z młodego durnia wyrośnie stary kretyn. gdzieś tu widzisz inteligencję?
    ten napis na lustrze, jak POdskoczysz bidaku?
    ---
    a ty odróżniasz fałszywki ?
  • ~Piast
    (2013-01-04 21:16)
    Biurokratyczna banda śrubuje przepisy jak tylko się da, bo potem ma władzę nad obywatelami i przedsiębiorcami, którzy nie są w stanie tych norm zrealizować.
  • ~ustalmy fakty
    (2013-01-04 22:46)
    swoją drogą jak to przekręt ?
    budowali chyba według norm
    a ,że nomy są durne ?
  • ~Józio Bąk
    (2013-01-04 21:38)
    No to mamy nowego płemieła. Przekręt Tusk albo Ekran Tusk.
  • ~lis
    (2013-01-05 12:38)
    czy ktos przypatrzyl sie tej gebie ,co on ukrywa ,juz TNS POlska wziela sie za sondarze teraz to juz bedzie 150% dla donalda za co za ten SYF ktory nam przygotowal
  • ~lis
    (2013-01-05 12:34)
    misiu, cuchniesz onucami bronka i donka
  • ~Kris
    (2013-01-04 19:39)
    Powiem krótko: Tusk to kryminalista, bandyta, gangster.
    Piszę to z pełną odpowiedzialnością.
  • ~afe
    (2013-01-04 21:46)
    Typowe dla tej bandy. Nabrał łapówek i oskarżył innych .
  • ~ironia
    (2013-01-04 21:25)
    Tusk to śmierdząca kupa.
  • ~nollet91
    (2013-01-04 20:24)
    ~z sieci2013-01-04 20:11

    Czy to prawda że rząd Tuska zorganizował specjalne, współpracujące z policją oddziały zbirów, by bić ludzi i wzniecać prowokacje podczas Pochodu Niepodległości w 2012?

    NIE TYLKO W TYM CELU I NIE TYLKO NA WTEDY!

    "III RP ma policjantów na swoją miarę! Ich działania są gorsze od działań pospolitych bandytów! To samo dotyczy sędziów i prokuratorów, toż to swołocz, to bydło, wystrojeni w togi i mundury policyjnych bandytów. Nic, absolutnie nic, nie usprawiedliwia tego bandyckiego czynu. Kobieta nie jest zagrożeniem dla społeczeństwa, nie zapłaciła kary grzywny nałożonej z tytułu ustawy karno skarbowej. Nic nie stało na przeszkodzie, by przyjść po nią rano, zaczekać aż załatwi sobie opiekę nad dziećmi, powiadomić sąd o zaistniałej sytuacji i czekać na decyzję sądu, na piśmie, nie na gębę. Wszyscy zbrodniarze zatrudnieni w aparacie przemocy zawsze i wszędzie swoje zbrodnie tłumaczą wykonywaniem rozkazu. Tylko i wyłącznie rozkazy wykonywali gestapowcy mordując podczas przesłuchań ludzi, podobnie siepacze UB, NKWD. Nie ma żadnego wytłumaczenia, ten czyn aresztowania kobiety, zabrania dzieci, jest z gatunku zbrodni przeciwko prawom człowieka! Takie bydlaki nie powinny pracować w policji ani w sądach! Policja wpada do nas z drzwiami, bijąc ludzi, wybijając zęby, demolując mieszkania, bo jakiś policyjny gnój pomylił adresy! Wszystko jest w porządku, tylko adres pomylony. Ale pod właściwym adresem już można wybijać zęby, łamać kości, wyłamywać ręce, demolować mieszkanie, rzucać granaty hukowe!?. Wszyscy widzimy w TV od czasu do czasu akcję bandziorów z policji. Zatrzymanie pospolitego przestępcy, złodzieja, oszusta, handlarza prochami czy nawet bandziora. Zamaskowani policyjni bandyci ryczą na ofiarę, rzucają nim o ziemię, butem przytrzymują jego głowę przyciskając do ziemi, pomimo, że zatrzymany ma już skute do tyłu ręce! Policyjne bydlaki zadają mu celowo ból, to urodzeni zwyrodniali sadyści! Po co tacy zbrodniarze pracują w policji? Chowamy nowe zastępy gestapowców, ubeckich oprawców, zwyrodnialców? Częsty to widok, dwóch rosłych policyjnych bandytów w maskach prowadzi zatrzymanego! Zatrzymany ma ręce skute z tyłu kajdankami, oni są pół kroku z tyłu i wyłamują mu skute ręce zmuszając by się maksymalnie pochylił i tak pochylonego wloką. Nic nie usprawiedliwia takiej formy zatrzymania, oprócz zwyrodniałego sadyzmu, wyłącznie sadysta jest zdolny do takiego zachowania! Zatrzymany jest totalnie obezwładniony, po co go katować, po co?
    Podczas manifestacji w Warszawie zwyrodniały policjant Czajka dopadł uciekającego demonstranta, psiknął mu w oczy gazem i na naszych oczach kopał go w twarz, przewróconego kopał w głowę. To działo się na naszych oczach i to bydle nadal pracuje w policji! Prostytutka w todze sędziego uznała zwyrodnialca niewinnym, ofierze zwyrodnialca wymierzyła karę 200 złotych grzywny. Ten kraj stał się już krajem faszystowskim, policyjnym, z bezkarną zwyrodniałą policją, z mordercami w togach i mundurach policyjnych.
    Taka jest prawda o III RP.
    Prezydent państwa wynajmuje przyjaciołom z USA pomieszczenia do torturowania i mordowania obywateli innego państwa i nie czuje się wspólnikiem tych zbrodni, a przecież jest wspólnikiem, jest takim samym zbrodniarzem jak ci, którym wynajął lokal do mordowania!
    Ilość policji, służb specjalnych, straży miejskich, różnej maści ochroniarzy, wielokrotnie przewyższa ilość policji w PRL! Tamta milicja nie nosiła masek, nie ukrywała swoich zbrodni sadyzmu pod maską. Policja, która zabrała tę kobietę do więzienia, umieszczając w środku nocy dzieci w domu dziecka, jest okazem zwyrodniałych sadystów, to doskonały materiał na morderców i ludobójców! Oni nie wiedzą, co to litość, co to współczucie, zrozumienie, co to człowieczeństwo. Są zdolni chwycić dzieci za nogi i roztrzaskać im głowy o mur, tłumacząc, że wypełniali tylko swój obowiązek i zrobili to zgodnie z procedurami. III RP nie są potrzebni mordercy w mundurach policjantów ani w togach sędziów i prokuratorów. III RP musi natychmiast pozbyć się tych zwyrodnialców, Natychmiast, zanim ci zbrodniarze zaczną nas mordować wykonując rozkazy i zabijając zgodnie z procedurami!"
  • ~Juliś
    (2013-01-04 20:15)
    człowiek, który błysnął niegdyś stwierdzeniem (błysnął niczym klamka od ubikacji), że polskość to nienormalność pozuje dzisiaj na tle piastowskiego orła. Paranoja i Obciach czyli...PO, za przeproszeniem.
  • ~z sieci
    (2013-01-04 20:11)
    Czy to prawda że rząd Tuska zorganizował specjalne, współpracujące z policją oddziały zbirów, by bić ludzi i wzniecać prowokacje podczas Pochodu Niepodległości w 2012?
  • ~OLIMPIA
    (2013-01-04 20:05)
    Przepisy z okresu PiS, ale to ludzie Platformy kręcą lody na ekranach. Przecież to oni wygrywają ustawione przetargi na ekrany, orliki, wszelkie prywatyzowanie likwidowanych szkół, przedszkoli, szpitali, zakładów. Wystarczy pojechać na Pomorze, matecznika PO i Tuska. Zobaczcie, co się tam dzieje...
  • ~adelaide
    (2013-01-04 20:02)
    Nawet, pogodny, jasny obraz polskiego godła nie łagodzi tego wilczego, ale paskudnego, spojrzenia, spode łba - chyba bardziej do wyrazu tej paskudnej giemby pasowałoby tło ze swastyką ..?!!!
  • ~mlody oswiecony z miasta peowiec
    (2013-01-04 19:53)
    normalnie w dupie szczypie no chyba ze to owsiki
  • ~cd
    (2013-01-04 19:56)
    BUDOWĘ I INSTALACJĘ TYCH EKRANÓW WYKONANO ZA RZĄDÓW TUSKA-PAWLAKA
  • ~BETONIARA 2000
    (2013-01-04 19:55)
    biedne Słoneczko Peru przez sześć lat swoich rządów nic nie mógł zrobić jedynie co mógł zrobić to ekrany na obszarach nie zabudwanych i dzięki temu uratował miliardy dla zacnych ludź pokroju Mira Rych i to się nazywa POmatolstwo na swoim
  • ~lya
    (2013-01-04 19:54)
    a gdzie jest komentarz ,, jełopa - ,,Stifa ,, czyż usuwacie tematy pisane z polecenia tego gniota co rządzi Polską , i tak go czas zmiecie jako premiera którego są katastrofy afery , bieda i upodlenie narodu .
  • ~matematyka
    (2013-01-04 20:21)
    Jezeli 2 + 2 = 4, to jest rowniez prawda ze Putin i Tusk, Anodina i Miller to cztery ziarenka MAK-U.

Może zainteresować Cię też: