Miliardowy przekręt na ekranach. Tusk wskazał na PiS. Teraz rusza śledztwo

Słowa Tuska stały się ciałem! Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zbędnych ekranów akustycznych, stawianych przy polskich autostradach. Śledczy podejrzewają, że w 2007 roku urzędnicy Ministerstwa Środowiska, odpowiadający za stosowne przepisy, nie dopełnili obowiązków.

wróć do artykułu
  • ~pkp
    (2013-01-05 14:50)
    Slepokura, to badaj a nie napieraj na szklo
  • ~vika
    (2013-01-05 14:43)
    Co tam z LOTNISKIEM W MODLINIE tez winny jest PIS...
  • ~Filokrates
    (2013-01-05 14:03)
    Ryze i klamliwe.
    Mniej niz zero.
    I z wrednym ryjm.
  • ~Historyk
    (2013-01-05 13:11)
    TUSK TO TY RZADZISZ- A WINNISZ - DZIADKA ? Zes PO- magal NADZORCOM - okradac PL - drogi - DO - NIESZCZESCIA PL- STADIONY - DEBILA ? CO PILKA mozg uszkodzila ? STRATY I PRZEKRETY - GDY DEBILE RZADZA - I NIE MAJA PO- JECIA - O TYM CO ROBIA ? WINNEGO - SZUKAJA - GDY SAMI SA WINNI ?
  • ~lis
    (2013-01-05 12:38)
    czy ktos przypatrzyl sie tej gebie ,co on ukrywa ,juz TNS POlska wziela sie za sondarze teraz to juz bedzie 150% dla donalda za co za ten SYF ktory nam przygotowal
  • ~lis
    (2013-01-05 12:34)
    misiu, cuchniesz onucami bronka i donka
  • ~lis
    (2013-01-05 12:32)
    ja mysle ze taom zagadke rozwiazaloby taki serial telewizyjny jak CSI ale grasi inni by zaraz ukrecili lbyi jak zawsze Polacy nic sie nie stalo
  • ~Janusz Nienormalny
    (2013-01-05 12:32)
    Ten cholerny PiS. Zobaczcie, ile on tych ekranów przez ostatnie 5 lat nastawiał. Biedny Tusk.
  • ~BOJKOT Wyborowej - inaczej tutaj Rosja
    (2013-01-05 12:30)
    koniec PO bliski
  • ~beata
    (2013-01-05 12:28)
    a ja naprawdę, nie znam ludzi głosujacych na PO, jeszcze 2 lata temu byli tacy, ale wyjechali za granicę... rozczarowani do PO
  • ~lis
    (2013-01-05 12:28)
    dzielnypremier tusk ,a co on k u r warobil przez te 5lat ,czy nie czas bylo cos zmienic ,k u r w a drog nie wybudowal a Podskakuje jak indyk nad slepom kurom ,a co ciekawego za sondarze sie wziela TNS POlska co jak znowu dotarli do tej agendy wszedzie maja macki i to juz zaczyna POwoli ich dosiegac
  • ~gość
    (2013-01-05 12:24)
    Dobrze że zdjęcie tego oszusta żeście pokazali ,brzuch mnie bolał nie mogłem się wyrzygać pomogło ,dziękuję
  • ~kierowca zawodowy
    (2013-01-05 11:11)
    Ekrany sa potrzebne.Jednak czy to nie było wyrwanie na siłę pieniędzy i musielicoś robić.
    Innym tematem są całkiem nowe drogi wybudowane dosłownie w pobliżu starych i w bardzo dobrym stanie.Znam kilka takich przykladów gdzie droga około 1, 5 km jest zastąpioną 5 kilometrowym odcinkiem z dwoma rondami.
    TO JEST BIZNES !
    Zastąpić dobra drogę na droższą i dłuższą , bo przecież trzeba wyrwać fundusze.
    Czy czasem nie jest tak z tym ekranami.Twierdzę ,że tak właśnie jest.
  • ~WERT
    (2013-01-05 11:03)
    NIGDY WIECEJ TYCH OSZUSTOW Z PLATFORMY .NIGDY
  • ~misiek
    (2013-01-05 10:45)
    PSiorskie firmy musiały zarobić!!!. Za co wynajmowali by autokary i z całej Polski zwozili zadymiarzy na Krakowskie Przedmieście oraz marsze z pochodniami(pochodnie te, plakaty,transparenty też kosztują) a ochrona Klamczyńskiego też za darmo nie pracuje 24godziny na dobe :D
  • ~power
    (2013-01-05 10:21)
    PO nieudolne do cna! Wracajcie PiS i SLD !
  • ~ant
    (2013-01-05 09:56)
    Patrzcie państwo, idzie już szósty rok jak PiS przegrało wybory a wygląda na to że dalej rządzą. Tak nie może być;).
  • ~Nt
    (2013-01-04 23:47)
    ~Re~~~adelaide~~~ Takie w pisy powinny sie pojawiac w szedzie gdzie tylko jest ten RYZY leb na zdjeciu. Wielkie Dzieki i Wielkie Brawa za to???
  • ~kaz
    (2013-01-04 23:26)
    Dyspozycyjny Ślepokuro nie w tym kierunku śledztwo.Żadna norma nie nakazuje budowy ekranów w szczerym polu bo tu jest problem.Podpisane rygorystycznych norm było słuszne bo lepiej chroniły mieszkańców a normy te i tak nie były przestrzegane,-chodzi lepsze tłumienie dzwięków bo budowane były takie same jak porzednio..
  • ~PO = 0
    (2013-01-04 23:00)
    Tusk i PO już dawno powinni oddać się do dymisji !!!

    Ale oni głodni a głodnego psa od miski nie łatwo przegonić !!!