Minister Nowak ratuje się od klęski. Oto wielki plan

| Aktualizacja:

Koszmar szefa resortu transportu stał się jawą. Budowa strategicznej autostrady okazała się porażką. Teraz minister Nowak ma ofertę dla polskich kierowców...

wróć do artykułu
  • ~zachwycony
    (2012-05-16 09:11)
    Oto Wielki Plan -: minister Nowak będzie osobiście doglądał budów swoim mądrym granitowym spojrzeniem i autostrady będą rosły jak na drożdżach. Zdjęcie powyżej ukazuje taką właśnie akcję ministra. Pod wpływem jego spojrzenia w ciągu dnia przybyło 3 km autostrady, a walec podobno jeździł szybciej niż porsche.
  • ~jazu
    (2012-05-16 07:13)
    No i mamy:

    TVN Warszawa: pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, odpowiadający za A2, zostali nagrodzeni premiamiopublikowano: wczoraj, 23:19

    PAP

    Jak informuje TVN Warszawa, pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, odpowiadający za opóźnioną budowę autostrady A2 z Warszawy do Łodzi zostali nagrodzeni premiami.

    Informacje potwierdza rzeczniczka GDDKiA:

    - To za ich wyjątkowe i ponadstandardowe zaangażowanie w realizacje tego projektu - wyjaśnia Urszula Nelken.

    Według TVN Warszawa, nagrodzone osoby, to pracownicy odpowiedzialni za nadzór nad prawidłową realizację projektu:

    Mimo ponawianych kilkukrotnie pytań, nie odpowiedziała na pytania czy nagrody były wysokie czy symboliczne, ani ile osób je dostało.

    Nelken zastrzega, że pieniądze zostaną wypłacone z puli GDDKiA:

    - Wszystko jest zgodne z ustawą o służbie cywilnej. Przyznawanie nagród uznaniowych wpisane jest również w wewnętrzny regulamin GDDKiA - tłumaczy.

    Przypomnijmy, że budowa A2 nie zostanie zakończona przed Euro 2012. Nie zostanie nawet zapewniona tzw. przejezdność.
  • ~jazu
    (2012-05-16 06:32)
    "Minister Sławomir Nowak 16 maja oficjalnie na specjalnej konferencji zamierza zaprezentować możliwości objazdu niewybudowanej na czas autostrady."

    Czyli mamy jednak powod do radosci, chwaly i medalu dla partacza i nieudacznika. Panie chrabjo - medal prosze...
  • ~Lerik
    (2012-05-16 05:17)
    Cieszę się że na razie nie ma tych ze stolicy na trasie Stryków-Poznań bo zazwyczaj jadą 200km/godz i co się wtedy wydarza to brak słów.
  • ~Toronto
    (2012-05-16 04:57)
    W Japoni minister transportu zrobilby sobie harakirii i twarz partii zostalaby uratowana. W Polsce dla odworcenia uwagi politycy partii nieudacznikow wyzywaja dzinnikarki. O czym tu mowic kiedy ten posel ktory krzyknal do Jaroslawa Kaczynskiego ZADZWON DO BRATA! nie chce sie przyznac do swoich slow...Tam nie ma odwaznych, tam sa nieudzacznicy, ktorzy chowaja sie za Zaprzyjaznione Media.
  • ~tak mysle
    (2012-05-16 04:37)
    Jakie zdjecie zrobili idiocie. Przy przcujacym walcu. Ciekawe gdzie taki zmalezli? czyzby wyleli kawalek asfaltu by zrobic zdjecie i asfalt rozebrac?
  • ~KASA
    (2012-05-16 01:57)
    tak tojest jak zaadza ludzie ktorzy nie maja pokecia o niczym...
  • ~Rich
    (2012-05-16 01:18)
    WOW, dobrze ze objazdy proponuja, he he
    Dziekujemy Ci wielki Nowaku
  • ~Głupota ludzka nie zna granic
    (2012-05-16 01:09)
    "~małgoś2012-05-15 23:20

    Tylko lamentować umiecie. Przecież Nowak jest ministrem od dróg raptem od pół roku- w tym czasie nawet Salomon, tak wielu brakujących dróg, by nie zakończył. Chyba , że chcecie by sam z abrał się za łopatę -gdzie rozum i rozeznanie. A przede wszystkim zapomnieliście, że PiS zmarnował 2 lata w budowie autostrad, których teraz zabrakło, do ich należytego dokończenia."

    Ja pi..le wiecznie winny PiS. To już przechodzi ludzkie pojęcie!
    Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

    Zobaczymy za 2 lata.
  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska
    (2012-05-16 00:56)
    A no przepraszam.Ktoś mógłby powiedzieć,że jak to nic nie potrafią.A te afery hazardowe to kto zrobił
    Przepraszam więc.Na tym polu to inni są niedojdami.
  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska
    (2012-05-16 00:24)
    Rozwiązaniem mogą być cepeliny na hel albo gaz łupkowy.
    Co nie ma cepelinów !? No to mogą być balony dowożące do stolicy.
    Niech Europa zobaczy jakich mamy cudaków przy władzy.
    Co za niedojdy.Czego się nie czepią to spier...
  • ~xyz
    (2012-05-16 00:12)
    Gdzieś mam to całe Euro :)
  • ~karol
    (2012-05-16 00:08)
    Mogę skomentować wypociny platfusów na tym forum - jakie rządy takie sukcesy. Niedługo każecie nam się cieszyć, że nie jeździmy kuniami. Przypomina mi się dowcip, ze jeden gość cieszył się, że ma tylko kiłę, a nie chorobę francuską. Ja tam robię zakupy i widzę, że jest syfiasto - rosną ceny, a pensja nie. Za komuny dawno dostalibyście już dawno w d.. za takie rządy. Generalnie jest słabo.
  • ~Wielki Plan
    (2012-05-16 00:01)
    Nic to! Wkrótce nadejdzie ten wielki dzień, gdy pachnące luksusowe pociągi dużych prędkości POmkną nowymi szerokimi autostradami.
  • ~rh minus
    (2012-05-15 23:26)
    do q-hfale i jemu podobnych: rzygać się chce, jak się czyta takie wypociny - niby dlaczego stadiony są mizerne, czemu, głąbie, nie da się na nich grać?! Zawodnicy nie dojadą, jak takie trąby jak ty wyjdą i dla jaj (bo niby po co innego?) będą torpedować dojazd. Wielkie mecyje, że 20 km trzeba pojechać lokalną drogą.
  • ~małgoś
    (2012-05-15 23:20)
    Tylko lamentować umiecie. Przecież Nowak jest ministrem od dróg raptem od pół roku- w tym czasie nawet Salomon, tak wielu brakujących dróg, by nie zakończył. Chyba , że chcecie by sam z abrał się za łopatę -gdzie rozum i rozeznanie. A przede wszystkim zapomnieliście, że PiS zmarnował 2 lata w budowie autostrad, których teraz zabrakło, do ich należytego dokończenia.
  • ~q-hfale
    (2012-05-15 23:10)
    Nie zgadzam sie na TRAKTOWANIE Platfusków jako Osoby do Odstrzału. EURO będzie przecież SUKCESEM. SUKCESEM. POlska w "budowie", to już SUKCES. Stadiony już są, mizerne, nieprzystosowane do EURO, ale są. Nie da się, co prawda, na nich grać, ale jak przeciwnicy "nie dojadą" (bo nie maja prawa), wygramy WSZYSTKIE mecze WALKOWEREM. Wygramy, Q hfale Platfuskuf.
  • ~oldi
    (2012-05-15 22:58)
    byłem piekarzem, byłem modelem. Teraz jestem Tuska frajerem
  • ~christ
    (2012-05-15 22:23)
    Nie sztuka się ładnie ubrać i pozować do zdjęć przy budowie dróg.Nowak jesteś z Grabarczykiem do politycznej odstawki.PO-wskie dziady.
  • ~inia
    (2012-05-15 22:16)
    Ta konferencja będzie w mediach przedstawiana jako wielki sukces Nowaka.
    Usłużni dziennikarze już się postarają by ratować tego nieudacznika.

Może zainteresować Cię też: