Nowością jest także najświeższa odmiana systemu operacyjnego Windows. Zamiast powszechnie stosowanej wersji 5.0 w GPS530 wykorzystano kolejną generację oznaczoną symbolem 6.0. Standardowo instalowany jest też transmiter FM, dzięki któremu wszelkie informacje głosowe z nawigacji będzie można usłyszeć w radiu samochodowym.

>>>Tak dzięki nawigacji oszczędzisz benzynę

Reklama

Trak GPS 530 będzie oferowany z najnowszym pakietem map Navigo 9i, które pochodzą z zasobów renomowanego producenta atlasów i map samochodowych Copernicus (PPWK). Do wyboru będzie wersja z planem naszego kraju lub kompletem map Europy obejmującą 40 krajów (dane pochodzą z firmy Tele Atlas). Zaletą polskiej mapy jest bardzo dokładna baza adresowa. Zamiast uśredniać numerację domów na przebiegu całej ulicy w Navigo stosuje się bezpośrednie przypisanie numeru domu do jego właściwej lokalizacji. Dzięki temu nawigacja doprowadzi nas w dokładnie wskazane miejsce a nie określone z przybliżeniem jak ma to miejsce u konkurencji.

Nowy Trak z 5 calowym ekranem jest bardzo atrakcyjny cenowo. Najtańsza wersja GPS530T PL kosztuje 579 zł. Za wersję z mapą Europy Navigo9i EU zapłacimy 779 zł.