Przypomnijmy, że do tego wypadku doszło w piątek w Ustroniu na drodze wojewódzkiej 941. Rzecznik komendy w Cieszynie podkom. Krzysztof Pawlik poinformował PAP, że kierowca mercedesa z impetem wjechał w naczepę ciężarówki.

Reklama

Teraz profil Bielskie Drogi udostępnił w mediach społecznościowych (Facebook) nagranie z tego wypadku. Wideo jest przerażające.

Wypadek w Ustroniu / Facebook

Znany biznesmen zginął w wypadku w Ustroniu. Do sieci trafiło przerażające nagranie

Jak mówił policjant, na dw 942 w Ustroniu Nierodzimiu przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną w naczepę ciężarowego renault z impetem uderzył mercedes.

W efekcie silnego uderzenia ciężarówka najechała na poprzedzającą ją toyotę yaris. Kobieta, która kierowała samochodem osobowym, została ranna i trafiła do szpitala. Jej samochód uderzył w tył ciężarówki man, stojącej na czerwonym świetle. Jak podał Onet, nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że kobieta była w ciąży.

W wypadku zginął znany biznesmen

W wypadku zginął Damian Ogrodowski - to biznesmen spod Rybnika, który specjalizował się w budowaniu dróg - ujawnił żużlowiec Robert Chmiel. Biznesmen był sponsorem sportowca.

"Są takie chwile, na które nie jesteśmy w stanie się przygotować, a wstrząsają nami bez pamięci... Dziś przed południem, w wypadku samochodowym zginął mój wieloletni główny Sponsor, a przede wszystkim Przyjaciel mojego teamu, szef firmy Grupa Ogrodowski D-Art Damian Ogrodowski" - przekazał zawodnik, cytowany przez serwis Onet.