Inne
Reklama
Inne

Jednym z pierwszych internautów, który wysłał zwoje zdobycze za pomocą serwisu informacyjnego Infooko.pl, był pan Marcin - w komentarzu napisał… "Oto samochody, jakie miałem okazję oglądać podczas wakacji na Kubie. Wszystkie zdjęcia wykonałem w kurorcie Varadero. Przyznam, że dla miłośników motoryzacji ta gorąca wyspa jest rajem - jest na co popatrzeć, bowiem po drogach suną tam samochody mające więcej niż kilkanaście lat. Większość jest świetnie zadbana, a część nosi ślady kreatywności Kubańczyków :)”

Inne

Trafiają się także muzealne okazy. Jednym z nich jest wóz strażacki upolowany w muzeum Mercedesa w Stuttgarcie. Poza tym są też dowody na to, że kreatywność fanów czterech kółek jest wielka - przynajmniej tak wielka jak poczciwy polonez przerobiony na… monstera.pPrzypominamy zasady naszej zabawy - prosimy o przysyłanie zdjęć aut i motocykli - starych i nowych. Tuningowanych w dobrym i złym guście. Maszyn zabytkowych, odrestaurowanych unikatów, jak i takich w kompletnej ruinie. A może ktoś upoluje jakiś zamaskowany prototyp?

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy prawdziwie męskimi filmami. Do rozdania mamy pięć sztuk DVD z filmem "James Bond - Quantum of Solace" oraz 10 sztuk DVD "W cieniu chwały".

Przyjmujemy fotografie robione aparatami fotograficznymi, a także telefonami komórkowymi. Prosimy o dokładny opis - musi on zawierać dane autora (przynajmniej imię), numer telefonu kontaktowego, plus kilka zdań, gdzie znajduje się upolowany cud na kołach.

Przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem jest bajecznie proste. Wystarczy wejść na serwis Infooko.pl i wypełnić formularz.p

Konkurs potrwa od 3.09 do 09.09.2009 r. Listę zwycięzców ogłosimy 10.09.2009 roku. Do dzieła! Życzymy udanych łowów.