Ekskluzywna odsłona! Oto nagie fotosy z Kalendarza Pirelli 2012, które przedstawiamy jako jedyni... Pirelli zgodziło się by opublikować je w w dzienniku.pl - żaden inny serwis internetowy nie dostał oficjalnej zgody na publikację tych zdjęć...

Reklama
Inne

Autorem sesji do najnowszej edycji kalendarza jest Mario Sorrenti. To utalentowany włoski fotograf, który w swoim portfolio ma sesje zdjęciowe dla takich magazynów, jak Vogue, czy Harper’s Bazaar. Jest także autorem okładek wydawnictw muzycznych, m.in. albumu Shakiry pt. "Oral fixation vol. 1" i Maxwella pt. "Embrya".

Inne

Mario Sorrenti jest on pierwszym włoskim fotografem, którego zdjęcia uświetnią ekskluzywne wydawnictwo.Inne

Na zdjęciach zobaczymy światowej klasy modelki i aktorki, niektóre po raz kolejny. W sesji wzięły udział m.in. Kate Moss, która ma już na koncie zdjęcia do dwóch edycji kalendarza - w 1994 i 2006 r., Milla Jovovich - pojawiła się w kalendarzu na 1998 r., czy Lara Stone - ma za sobą dwie sesje do kalendarza, na 2009 i 2001 r.

Inne

W kalendarzu znajdzie się też i polski akcent. Jeden z miesięcy będzie reprezentować modelka i aktorka Małgosia Bela.

Inne

To dla niej drugie spotkanie na planie zdjęciowym do Kalendarza Pirelli. Polka pojawiła się w kalendarzu na 2009 r.Inne

Oprócz nich, w najnowszym Kalendarzu Pirelli będzie można podziwiać m.in. japońską aktorkę Rinko Kikushi, brazylijską modelkę Isabeli Fontana, Rosjankę Natashę Poly, Dunkę Saskię De Brauw, Włoszkę Margaret Madè, czy Amerykankę Guinevere Van Seenus.

Reklama
Inne

Tematyka sesji wciąż jest trzymana w wielkiej tajemnicy. Wiemy natomiast, że sesja zdjęciowa odbyła się w miejscowości Murtoli, na południu Korsyki.

Inne