Zakończyła się nasza zabawa, w której szukaliśmy "Kosmicznych aut".
Nadsyłaliście zdjęcia ustrzelonych przez siebie najdziwniejszych
pojazdów. Oto zwycięzcy…
Prosiliśmy Was o przysyłanie zdjęć aut i motocykli - starych i nowych. Tuningowanych w dobrym i złym guście. Maszyn zabytkowych, odrestaurowanych unikatów, jak i takich w kompletnej ruinie. Spisaliście się świetnie…
Potem na nadesłane zdjęcia głosowaliście na Facebooku na profilu serwisu motoryzacyjnego auto.dziennik.pl. Oto wyniki …
Pierwsze miejsce
Drugie miejsce
Trzecie trzecie ex aequo
Wszystkim dziękujemy za udział w naszej zabawie, dziękujemy też głosującym :)
Zwycięzcom gratulujemy - nagrody wyślemy pocztą :)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Powiązane
Zobacz
|