Warszawska firma Auto Fus otrzymała od producenta luksusowych samochodów status autoryzowanego partnera serwisowego; umowa została oficjalnie podpisana w końcu grudnia 2010 roku.

Reklama

"Liczba samochodów Rolls-Royce w tym regionie rośnie od chwili wprowadzenia modelu Phantom w roku 2003. Potem doszły kolejne modele z rodziny Phantom, w tym Phantom Drophead Coupé, Phantom Coupé, a ostatnio zadebiutowała nowa seria Ghost. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów w branży samochodowej i cieszymy się, że znaleźliśmy idealnego partnera, który przejmie serwisowanie rosnącej liczby naszych samochodów w Polsce." - powiedział Ashley Andrew, nowy dyrektor regionalny firmy Rolls-Royce Motor Cars na Europę.

Inne / Andrzej Rutkowski

"Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy autoryzowani jako partner serwisowy najbardziej ekskluzywnej marki samochodów. Zbudowaliśmy nowe warsztaty serwisowe i inwestujemy w wykwalifikowanych techników, aby spełnić najwyższe wymagania klientów Rolls-Royce." - skomentował Tadeusz Fus, właściciel i dyrektor generalny Auto Fus.

Inne / Andrzej Rutkowski

Firma Auto Fus, będąca od wielu lat autoryzowanym dealerem BMW i MINI, ma doświadczenie w serwisowaniu samochodów klasy premium i luksusowej. Samochody firmy Rolls-Royce Motor Cars sprzedają się z dużym sukcesem. Niedawno firma ogłosiła wzrost sprzedaży w Europie w roku 2010 o ponad 50 procent w stosunku do roku 2009.

Inne / Andrzej Rutkowski