Firma ELPIGAZ jako pierwsza nad Wisłą wprowadziła pierwszą samochodową instalację LPG z 5-letnią gwarancją (5 lat od daty produkcji elementu lub 100 tys. km od daty pierwszego montażu w aucie - w zależności co nastąpi wcześniej).

Reklama

Gwarancja obejmuje wybrane zestawy z dwóch linii produktów: Exclusive i Comfort.

- Linia Exclusive z najnowocześniejszym sterownikiem Stella OBD z funkcją samodiagnozy, w pełni współpracującym z diagnostyką EOBD (European On Board Diagnostic) samochodu. Instalacja dedykowana do nowych aut z silnikami 3- i 4-cylindrowymi oraz przy adaptacji jednostek napędowych 5-, 6-, 8- i 12- cylindrowych na gaz.

- Linia Comfort ze sterownikiem Stella Power przeznaczona jest dla kilkuletnich samochodów klasy średniej i wyższej z silnikami 3- i 4- cylindrowymi. Jak twierdzą ludzie z ELPIGAZ to instalacja, która oferuje szerokie możliwości i zaawansowane funkcje sterownia.

Elementy instalacji LPG objęte 5-letnią gwarancją to talerzykowe wtryskiwacze I-Plus oraz wielozawory Orion stosowane m.in. w zbiornikach toroidalnych (HIT, MoreMo).

"Instalację na piątkę!" można zamontować w ponad pięćdziesięciu zakładach na terenie całego kraju, a ich użytkownicy, oprócz świadectwa homologacji, otrzymują także specjalny certyfikat od producenta.