Na pierwszej pozycji do mety przybył duet Freddy Loix - Fréderic Miclotte, który wziął udział w rajdzie dzięki wsparciu belgijskiego importera Skody. W eliminacjach IRC zwyciężyli po raz drugi, poprzednio triumfowali w belgijskim Rajdzie Ypres.

Drudzy do mety dotarli Jan Kopecký-Petr Starý, którzy umocnili swą drugą pozycję w klasyfikacji generalnej IRC.

Juho Hänninen i Mikko Markkula wywalczyli trzecie miejsce po pięknej rywalizacji podczas finałowego odcinka specjalnego. Hänninen utrzymuje się na pozycji lidera, a Škoda w dalszym ciągu prowadzi w klasyfikacji producentów.

"Odzyskaliśmy punkty stracone podczas Rajdu Azorów, i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi. Cała drużyna pracowała bez zarzutu, wszystkie trzy samochody pokonały całą trasę bez jakichkolwiek problemów technicznych, cała załoga świetnie poradziła sobie z trudnościami rajdu i silną konkurencją." - powiedział Michal Hrabánek, szef Skoda Motorsport.

"Wystartowaliśmy tutaj po raz pierwszy. Na początku rajdu nasza sytuacja nie wyglądała najlepiej, dlatego szczególnie doceniamy wynik końcowy. Natychmiast rozpoczynamy przygotowania do jednego z najciekawszych wyścigów w tym sezonie, rajdu w naszej rodzimej miejscowości Zlín. Jesteśmy pewni, że Rajd Zlín będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza czeskich fanów, tak, jak to miało miejsce w poprzednich latach." - dodał Hrabánek.