Inne / unknown
Reklama
Inne

Autorami prowokującego miniaka jest duet projektantów "The Blonds", Portorykańczyk Phillipe oraz Amerykanin David Blond. Egzemplarz mini Life Ball 2009 dedykowany jest ich przyjaciółce Katy Perry. Brytyjska wokalistka zadebiutowała w branży muzycznej w 2001 roku, a w maju 2008 r. wylansowała przebój "I Kissed a Girl".

>>>Dwanaście dni w piekle

Inne / unknown

Jak twierdzą znawcy specjalnością "The Blonds" jest śmiała moda podkreślająca seksapil i atrakcyjność. Ich ubrania są ekstrawaganckie, bogato zdobione i urozmaicone nieprzeciętnymi akcesoriami: mieniącymi się, błyszczącymi, dramatycznymi. Kreacje duetu "The Blonds" zakładały na wielkie okazje takie gwiazdy, jak Beyoncé, Alicia Keys, Rihanna, Shakira, Madonna, Britney Spears i Dita von Teese.

>>>Zobacz historię Mini - 50 lat produkcji

Motyw różowo-czarnej lamparciej "skóry" z karoserii wkradł się także do wnętrza. Siedzenia i deska rozdzielcza zostały pokryte imitacją futra dzikiego kota. Do tego chromowane wstawki, które świecą niczym biżuteria. Efekt? Prowokujący, niczym stroje które możecie zobaczyć na zdjęciach…Po co to wszystko? By zwrócić uwagę na kolejną odsłonę charytatywnej akcji. Samochód zostanie zlicytowany, a dochód przekazany stowarzyszeniu "Life Ball". Organizacja ta wspomaga zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS.

Od 9 lat marka MINI wspiera inicjatywę organizatorów "Life Ball", za każdym razem wystawiając do licytacji wyjątkowy model auta. Wśród projektantów pojawiły się do tej pory takie ikony mody jak: rodzina Missoni, Gianfranco Ferre, Gianni Versace, Diesel, Mario Testino czy Agent Provocateur. Tą ostatnią propozycję możecie zobaczyć na filmie.