Inne
Reklama
Inne / Frank Augstein

Fiat świętuje rekordowy wynik produkcji fabryki w Tychach - chodzi o półmilionowy model fiata 500, który niedawno zjechał z taśmy w zaledwie 31 miesięcy od wprowadzenia na rynek. Właśnie specjalnie z tej okazji Fiat wraz z udziałem społeczności zrzeszonej na stronie www.fiat500.com , stworzy jedną wyjątkową pięćsetkę o nazwie “Fiat 500 Millesima” ("Fiat 500 Tysięczny").

>>>Szaleństwo! Auto z Polski motoryzuje świat

Inne

Nadwozie tego unikalnego egzemplarza będzie całkowicie pokryte 1500 zdjęciami z twarzami właścicieli i miłośników Fiata 500, którzy w różny sposób przyczynili się do popularności tego samochodu.Unikatowe auto tylko z Polski! - zobacz zdjęcie>>>

Aby zarezerwować miejsce na karoserii tej wyjątkowej 500-ki wystarczy wejść na stronę internetową www.fiat500.com i użyć specjalnej aplikacji przedstawiającej plan nadwozia Fiata 500. W kilka minut użytkownik może zarezerwować on-line fragment dostępnej jeszcze powierzchni na samochodzie, wysyłając swoje zdjęcie. 70 proc. miejsca jest przeznaczone dla posiadaczy Fiata 500, pozostałe 30 proc. dla miłośników projektu.

Po zakończeniu fazy rezerwacji, "Fiat 500 Millesima" będzie wyprodukowany w trzy tygodnie i będzie uczestniczyła w licznych imprezach i wystawach.